Top News – Ditë e zjarrtë në merkaton e NBA / Kevin Durant te Phoenix, Irving te Dallas
09/02/2023 14:10

Merkato e transferimeve nuk ekziston vetëm në futboll, por edhe në basketboll e më konkretisht në NBA. Në kampionatin më spektakolar të këtij sporti në botë, ditët e fundit kanë qenë të zjarrta dhe protagoniste ka qenë skuadra e Brooklyn që ka parë largimin e dy prej yjeve të saj. fillimisht ishte Kyrie Irving ai që i tha lamtumirë skuadrës së Nets për t'u transferuar te Dallas Mavericks për t'u bashkuar me Luca Doncic, madje bëri edhe debutimin me skuadrën teksane. Më pas i erdhi radha Kevin Durant që kaloi te Phoenix Suns me këta të fundit që marrin edhe një tjetër lojtar të Brooklyn, TJ Ëarren.

Top News – Dinamo triumfon mes tensionit, tifozët e Flamurtarit protestojnë para stadiumit
20/03 22:19
Top News – Trajner i ri, shtëpi e re, Shqipëria nis përgatitjet për ndeshjen me Poloninë
20/03 20:50
Top News – Cikalleshi: Lideri i mirë e tregon veten me vepra, ndaj Polonisë për rezultat pozitiv
20/03 20:27
Top News – Asani: Kombëtaren e kam ëndërruar, jap maksimumin në fushë
20/03 20:26
Top News – Momente gazmore/ Sylvinho sparkatë Abrashit, por hakmerret Cikalleshi
20/03 20:19
Top Channel/ Kombëtarja me shumë mungesa, nis stërvitjen për ndeshjen kundër Polonisë
20/03 19:27
Top Channel/ Ndeshja me Poloninë,kombëtarja nis përgatitjet nën drejtimin e trajnerit të ri Sylvinho
20/03 17:26
Top Channel/ Ndeshja me Poloninë, kombëtarja nis përgatitjet
20/03 17:25
Top Channel/ Ndeshja me Poloninë, kombëtarja nis stërvitjen
20/03 17:25
Top Channel/ Kombëtarja nis stërvitjen/ Përgatitjet për ndeshjen me Poloninë
20/03 15:30
Top News- Dani Alves hyn në grevë urie, pasi bashkëshortja i kërkoi divorcin
19/03 16:28
Top Channel – Sylvinho: Lojtarët janë në gjendje të luajnë me çdo lloj skeme
18/03 16:03
Top Channel – Sylvinho: Do të luftojmë për çdo pikë nëse duam ta arrijmë kualifikimin
18/03 16:02
Top Channel – Sylvinho: E rëndësishme të shohim një ekip 100% shqiptar, lojtarët të japin maksimumin
18/03 16:01
Top Channel/ Sylvinho prezanton ekipin/ Braziliani ka parë 70 lojtarë për të ndërtuar ekipin
18/03 15:46
Top Channel / Nelson Hysa rikonfirmohet kampion/ Boksierët shqiptarë ja dolën
18/03 15:29
Top News – Sylvinho shpjegon zgjedhjet: Kemi ndjekur 70 lojtarë, marrim pikë në Poloni
18/03 14:23
Top Channel/ Partizani fitues i ligës unike! Garat u mbajtën mes ekipeve të Kosovës e Shqipërisë
17/03 15:56
Top Channel/ “Grushti i hekurt” bashkon boksierët shqiptarë sot/ Transmetohet nga Digitalb
17/03 12:43
Top News – Dy emra të rinj dhe një futbollist i Superiores, Sylvinho ndan mendjen për listën
16/03 22:15