Top Channel/ Tre medalje të tjera të arta nga peshëngritësit e Shtërmenit në evropianin e të rinjve
19/08/2022 20:08

Europiani për të rinj i zhvilluar në Varshavë të Polonisë i solli Shqipërisë një tjetër kampion Europe, me 3 medalje ari 17-vjeçari nga Ertjan Kofsha ngre sërish lartë flamurin Shqiptarë. Si për ironi dhe koincidencë është sërish fshati Shtërmen ai i cili nxjerr një tjetër kampion, nën gjurmët e Briken Caljes nga e njëjta dhe e vetmja palestër e trajnerit Leonard Toska.

Top News – Sporti i ri pushton Nju Jorkun/Çfarë është ‘pickleball’
03/10 10:28
Top Channel/ Derbi Partizani-Tirana/ Trajnerët e dy ekipeve tregojnë synimet
01/10 18:57
Top News-Tirana-Partizani do të bllokojë disa rrugë/Ja masat e shtuara të policisë për Derbin
01/10 17:30
Top Channel/ Kreu i KOKSH vlerësohet në Olimpia, merr çmimin Laurel nga Komiteti Olimpik Europian
01/10 15:44
Top Channel/ Calja rikuperon dëmtimin kthehet në stërvitje, gati për në botërorin e peshëngritjes
01/10 15:22
Top Channel/ Kreu i FIFA-s viziton Kosovën/ Infantino: Do arrijë sukses në futboll, ka talente
30/09 20:00
Top Channel/ Rikthim pas dëmtimit/ Futbollisti i Tiranës pësoi thyerje të kafkës në fushën e lojës
30/09 19:57
Top Channel/ Kreu i FIFA-s në Tiranë! Infantino merr pjesë në inaugurimin e shtëpisë së futbollit
30/09 12:08
Top Channel/ Femrat e Vllaznisë në Champions/ Historike. Shkodranet kualifikohen ne fazën e grupeve
28/09 19:54
Top News-Historike! Vllaznia e femrave kualifikohet në grupet e Champions League
28/09 18:24
Top Channel/ Historike! Vllaznia e vajzave kualifikohet në grupet e Chanpions League
28/09 18:07
Top News- Shitet në ankand makina e Formula 1/ U përdor nga Daniil Kvyat në vitin 2019
28/09 17:16
Top Channel/ Ndeshja Shqipëri-Islandë/ Ekipi kombëtar vjen pas humbjes me Izraelin
27/09 19:57
Top Channel/ Formacioni i mundshëm në ndeshjen Shqipëri-Islandë, e fundit në Ligën e Kombeve
27/09 12:37
Top News – Ndeshja e kombëtares me Islandën/ Reja-do ketë ndryshime, duhet të jemi në formë
26/09 18:05
Top News – Frika e tifozeve femra në Katar/Dënohen me burg edhe në rast se përdhunohen
26/09 16:39
Top Channel/ Kampionati i peshëngritjes, U20 dhe U23 në garë në Lushnjë
26/09 12:37
Top Channel/Nesër sfida me Izraelin/Reja: Ekipi duhet të gabojë sa më pak. Shqipëria kërkon 2 fitore
23/09 19:52
Top News – Afron ndeshja me Izraelin/ Reja dhe Hysaj:Është shumë e rëndësishme, duhet fituar
23/09 18:54
Top News – ‘Dardanët’ nisen drejt Belfastit/Për ndeshjen e ndaj Irlandës së Veriut
23/09 13:57