Top Channel/ Mësuesit e pavaksinuar duhet të paraqiten me tampon negativ në shkollë
27/09/2021 12:50

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Çdo ditë 20 shtrime në spital! Pjesa më e madhe të pavaksinuar, gjysma të rinj
25/10 19:48
Top News – Vriten dy persona në Vlorë / Nipi vret xhaxhanë më pas veten
25/10 19:47
Top Channel/ Basha: Vettingu emergjencë! Balla: Sipas Venecias
25/10 19:47
Top Channel/ PS-PD votojnë borxhin 700 mln euro/ Debate në Kuvend për eurobondin e ri
25/10 19:45
Top News-Helmim masiv në Krujë / Dyshimet për ujin, dyndje pacientësh në spital
25/10 19:43
Top Channel/ Rama takon kryeministrin e Bavarisë: Fuqizim i marrëdhënieve ekonomike e tregtare
25/10 19:39
Top Channel/ 180.000 $ në muaj nga Bitcoin! Ferma më e madhe në vend konsumon energji sa 5 furra buke
25/10 19:37
Top News – FBI, dosjet që ka hetuar në Shqipëri/ Nga politikanët e deri tek vrasja e një vajze
25/10 19:27
Top News-Vendim i papritur pas vdekjes së rusëve / Të dhëna për shtetas nga Rusia në Shqipëri
25/10 19:25
Top News- Basha publikon raportin: Shqipëria në vendin e dytë në botë për ryshfet
25/10 18:02
Top News- Kriza e transportit publik / Veliaj premton 1 mln euro, kusht vendosja e GPS
25/10 18:00
Top News- Komisioni Becchetti, Partia Demokratike dorëzon ankesë në kushtetuese
25/10 17:57
Top News – Shqipëria në listën e kuqe / Italia rikthen kufizimet për shkak të pandemisë
25/10 17:54
Top Channel/ Hetimi për rusët ecën ngadalë/ Telefonat e tyre nuk arritën të hapeshin
25/10 17:27
Top Channel/ Sot Derbi i kryeqytetit, Tirana -Partizani. Bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 17:25
Top Channel/ Italia zgjat masat e udhëtimit, si preket Shqipëria nga rregullat anti-Covid!
25/10 16:05
Top Channel/ Të vaksinuar 60% e studentëve/ Korçë, në mësim hyjnë edhe të pavaksinuarit
25/10 16:00
Top Channel/ Vendimi i Kuvendit për hetimin e çështjes “Becchetti”, PD padi në Kushtetuese
25/10 16:00
Top Channel/Mbetjet e Laçit në flakë/ Digjet fusha e vjetër e plehrave, zjarri i qëllimshëm
25/10 15:52
Top News – Sekuestrohen 60 kg kanabis, në pranga 7 persona / Procedohet kryeplaku i fshatit Hamil
25/10 15:44