Top Channel/Covid vret fizioterapistin, Ylli Mihali,pjesëtar i stafit të kombëtares ishte në intubim
13/09/2021 15:20

Futbolli shqiptar është në zi, për shkak të ndarjes nga jeta të masazhatorit të ekipit kombëtarë dhe të disa klubeve në futbollin tonë, Ylli Mihali. Pas disa javësh në betejë me koronavirusin, Mihali e humbi këtë sfidë mëngjesin e sotëm në moshën 55-vjeçare. Prej ditës të mërkurë së javës së shkuar kishte kaluar në intubim për t’u përpjekur të mbijetojë dhe sinjalet e para ishin pozitive, por me sa duket ishte e pamundur.

Top Channel/ Përgatitjet kundër Moldavisë/Prap ndryshime në listën e Silvinjos, dëmtohet Ivan Balliu
08/06 19:54
Top Channel/ Shqipëri-Bullgari/ Alban Bushi shpall listën me 22 lojtarët e grumbulluar për ndeshjen
08/06 19:30
Top News – Lionel Messi konfirmon zgjedhjen / ‘Nuk kthehem te Barcelona, shkoj tek Inter Miami’
08/06 12:05
Top News – Kualifikueset e Euro 2024/ Kombëtarja vijon punën për sfidat e radhës
07/06 18:06
Top Channel/ Përgatitjet e Kombëtares, vazhdojnë stërvitjet me grupin e paplotësuar të lojtarëve
07/06 15:42
Top Channel/ Pablo Zabaleta, eksperienca e Argjentinës dhe Man.City brenda kombëtares
06/06 19:56
Top Channel/ Sylvinho: Na presin 7 finale! Ndeshja e Shqipërisë me Moldavinë në arenën kombëtare
05/06 20:31
Top Channel/ Kampionët e Tiranës/ Veliaj takon volejbollistët dhe basketbollistët që morën trofeun
05/06 20:15
Top Channel/ Sfidat e atletikës! Kreu i federatës: Sport që do rigjallëruar
04/06 20:05
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Tirana dhe Egnatia po përballen në Elbasan
01/06 20:01
Top Channel/ “Kosova djepi i Serbisë”, federata e tenisit mbron Novak Gjokoviç
31/05 21:03
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Të enjten finalja mes Tiranës dhe Egnatias
31/05 17:50
Top Channel/ Lionel Mesi “vjen” në Tiranë, ja ku do të mund ta takoni atë çdo ditë
30/05 16:42
Top Channel/ Partizani feston titullin e 17-të në histori!
29/05 19:09
Top Channel / Gara e Tiranathlon! Not, çiklizëm dhe vrap sot në kryeqytet
28/05 15:16
Top Channel / Gara e Tiranathlon / Not, çiklizëm dhe vrap sot në kryeqytet
28/05 12:08
Top Channel/ Favorizoi Katarin, ish zyrtari FIFA nën akuzë për Kupën e Botës
27/05 21:29
Top Channel/ Lojtarët dhe tifozët e Tiranës sulmojnë arbitrin në ndeshjen me Bylisin
25/05 18:43
Top Channel/ Rrethi çiklistik i Shqipërisë, nis etapa e tretë Elbasan-Vlorë me gjatësi 143 km
24/05 15:28
Top Channel/ Rrethi çiklistik i Shqipërisë, nis etapa e tretë Elbasan-Vlorë me gjatësi 143 km
24/05 12:44