Top Chanel/ Greqia ashpërson masat,Mitsotakis:Të pa vaksinuarit,nuk do hyjnë në ambiente të mbyllura
19/11/2021 03:45

Me një mesazh televiziv drejtuar popullit grek dhe me tone dramatike kryeministri Kyriakos Mitsotakis ka shpallur kufizime të reja të rrepta për të pavaksinuarit në vend, në një moment kulmimi të valës së katërt të pandemisë në Greqi.

Top Channel/ Shtëllungë e përbindshme tymi në vullkanin e ishullit Tonga në Paqësor
17/01 22:32
Top Channel/ Talibanët mbajnë paradë ushtarake në veri të Afganistanit pas protestave
17/01 22:32
Top Channel/ Diamanti i zi, më i madhi i prerë ndonjëherë, shfaqet në Dubai
17/01 22:31
Top Channel/ Arrestohet infermierja italiane që bënte vaksina të rreme për skeptikët
17/01 22:30
Top News- ‘Escobar mund të më ekzekutojë’!/U shpall non grata, Dodik akuza të ashpra ndaj SHBA
17/01 21:17
Top News- Franca me dorë të hekurt/Të pavaksinuarit ndalohen në restorante dhe trena
17/01 19:49
Top News- Rusia kërcënon Ballkanin!/‘Nuk do të lejojmë anëtarësimin e Bosnjës në NATO!’
17/01 18:32
Top News- Një tjetër shtet, aleat me Ukrainën!/Gjermania paralajmëron Rusinë, në rast pushtimi
17/01 17:30
Top News-40 kilogramë kokainë dhe një moldave/Shqiptari, në gjumë me 368 mijë euro në shtëpi
17/01 17:19
Top News – Tanket suedeze në Gotland… / Patrullime mes tensioneve të shtuara me Rusinë
17/01 15:43
Top News – Raketa balistike dhe snajpera rusë / Nisen drejt kufirit me Ukrainën, lufta në prag
17/01 15:42
Top News – Talebanët tregojnë forcën / Paradë ushtarake pas protestave në vend
17/01 15:37
Top News – E hëna blu e 2022-ës / Dita më trishtuar e vitit, përse ndodh kjo?
17/01 15:35
Top News – Dronë kamikazë mbi çisternat e naftës / Dora e Iranit pas sulmeve, zemërohen Emiratet
17/01 15:32
Top News – ‘Do mbroj Ukrainën nga Rusia’ / Ish presidenti kthehet, përballet me arrestimin
17/01 15:30
Top News – Mund të godasin Tokën pa u pikasur / Asteroidët, NASA zbulon ‘zonën e rrezikut’
17/01 15:29
Top News – Braktiset foshnja në -20 gradë / Siberi, shpëtohet nga pesë adoleshentë
17/01 15:25
Top News – Mori peng katër persona / Frikë në Teksas, autori ishte britanik
17/01 12:49
Top News – Pandemia na varfëroi…! / Dyfishoi pasurinë e 10 njerëzve më të pasur në botë
17/01 12:40
Top News – Katër raketa këtë muaj… / Koreja e Veriut nuk ndalet, çfarë po bën Kim Jong un?
17/01 12:26