Në burg biznesi pa kasë fiskale
01/12/2014 00:00

Bizneset që kapen në shkelje të përsëritura për mosregjistrim punonjësish dhe që nuk përdorin apo instalojnë kasat fiskale do të ndiqen penalisht.

Top Channel/ Rritet norma e interesit/ Shkon në 1.75%, hera e tretë brenda vitit
03/08 20:23
Top Channel/Shtyhen bilancet e bizneseve. Dorëzimi deri më 15 shtator si pasojë e sulmit kibernetik
02/08 15:13
Top Channel/ Euro këmbehet edhe me 112 lekë/ Niveli zyrtar në banka është në 116.6 lekë
30/07 19:44
Top Channel/ Lufta do të ngadalësojë Shqipërinë! Parashikimi: Pritet që niveli i inflacionit të ulet
30/07 19:44
Top Channel/ SHBA, bie prodhimi/ Inflacioni shkon në 9.1%, rritet rreziku i recesionit
29/07 19:46
Top Channel/ Shqiptarët 10 miliardë euro në banka. Rritën depozitat në qershor, në lekë dhe valutë
29/07 12:13
Top Channel/Turizmi, më mirë se viti më i mire!Në 6 muajt e 2022,erdhën 400 mijë më shumë se në 2019
25/07 15:17
Top News – Euro prek një tjetër rekord të ri / Sa pikë ka humbur monedha evropiane në një javë
22/07 17:31
Top Channel/ Energjia në bursë, 670 €/ Biznesi: nga rritja e çmimit të energjisë po mbyllim fabrikat
21/07 19:48
Top Channel/Çmimet e larta rritën tregtinë! Në qershor 32.2% më shumë,rritja vetëm në vlerë mallrash
18/07 19:43
Top Channel/ Pasojat e zhvlerësimit të euros ndihmon kredimarrësit, por dobëson eksportet
17/07 20:39
Top News- Dy vendime brenda 24 orëve/ Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet
15/07 18:43
Top Channel/Amnisti fiskale, me çdo kusht/ Shpallet projekti. Rama, kritika kundërshtarëve të nismës
15/07 15:08
Top Channel/Dollari vlen më shumë se euro/Rënia më e madhe e monedhës evropiane në 20 vitet e fundit
13/07 19:42
Top News – Euro kundër dollarit amerikan / Ja si janë ‘luhatur’ monedhat ndër vite
13/07 13:02
Top Channel/ Rritet dollari… dhe nafta/ Monedha amerikane shkëmbehet më 116 lekë
11/07 19:45
Top Channel/ Euro zbret në 118 lekë/ Kursi i këmbimit me lekun është gjithmonë drejt rënies
11/07 15:19
Top Channel/ Lufta shtrenjton grurin shqiptar/ Pas 30 vitesh, çmimi arrin në 50 lekë për kilogram
10/07 19:50
Top News-Rriten çmimi i naftës dhe benzinës/Bordi i Transparencës publikon shifrat e reja
08/07 20:13
Top Channel/ Inflacioni shkon në 7.4%! Janë rritur çmimet e ushqimeve, mallrave dhe shërbimeve
08/07 15:06