Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 4 të plagosur
15/07/2019 20:11

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në katin e nëndheshëm të një argjendarie në zonën e ish bllokut, në rrugën Vaso Pasha, rreth orës 13:15 këtë të hënë. Teksa dy persona kane qenë në bodrumin e argjendarisë duke përpunuar floririn, kanë shpërthyer dy bombola me hidrogjen.

Lajme WEB – Ora 13:00 – 20 Janar 2020
20/01 13:00
“Der Standard”: Albin Kurti ka 15 ditë kohë, pastaj sërish zgjedhje
20/01 12:32
Dekori i Shën Valentinit, Ditës së Verës/ Arsimi profesional në Vlorë, puna e përvitshme e nxënësve
20/01 12:30
Mbytet nga plehrat, Kina heq qeset plastike!
20/01 12:22
“Miliarderët e botës kanë pasuri më shumë se 4.6 miliardë njerëz”
20/01 12:20
Ç’ndodhi me WhatsApp-in të dielën?
20/01 12:17
“Nuk kishim zgjedhje tjetër”/ Harry thyen heshtjen, pas vendimit për t’u shkëputur nga monarkia
20/01 11:50
Isabel dos Santos/ Gruaja që u bë e pasur duke ‘grabitur’ një shtet të tërë
20/01 11:45
OSBE/ Rama në Ukrainë/ Kryeministri: Sfidë urgjente kriza Ukrainë-Rusi
20/01 11:29
Henriku eleminohet!Trazohen ujërat në Për’puthen, konkurrenti sfidon djemtë E Diell, 19Janar 2020
20/01 10:55
10 vendet që “sundojnë” botën, nga SHBA te…
20/01 10:41
VV propozon Albin Kurtin mandatar për kryeministër, vendimi dorëzohet te Thaçi
20/01 10:37
Pas një muaji pushim, sot rinis Parlamenti
20/01 10:23
Kurti: Akoma nuk kemi marrëveshje me LDK-në, presim t’i kthehemi bisedimeve
20/01 10:15
Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…
20/01 10:10
Rikthehen temperaturat e ulëta pas reshjeve, njihuni me parashikimin e motit për fillim e javës
20/01 09:58
Nuk dini ku të kaloni fundjavën? N’Zall Bastar, për 25 min
20/01 09:48
Edicioni Informativ, 20 Janar 2020, Ora 00:00
20/01 00:35
Vitrina e Librit/Mbreti Zog, më romantiku i Europës apo duhanpirësi më i madh i kohës?–19 Janar 2020
19/01 22:00
Nën shenjën e “Miut”/ Azia përgatitet për vitin e ri hënor
19/01 20:49