Krishtlindja erdhi! Në meshë marrin pjesë edhe Ilir Meta me Monika Kryemadhin
25/12/2019 00:30

Festa e Krishtlindjes hyri tashmë zyrtarisht. Besimtarët katolikë janë mbledhur në kisha për meshën e Krishtlindjes. Besimtarët uruan njëri-tjetrin me paqe.

Plani i lagjes së re në Shijak/ Do të shemben 30 pallate, xhamia, 4 shkolla, 1 kopsht dhe pallati i kulturës
16/02 19:50
Dy shkencëtarë kineze: Virusi doli nga laboratorët ne Wuhan
16/02 19:04
Përhapja e koronavirusit, Kina kufizon me tej lëvizjet
16/02 18:55
Vitrina e Librit/ Çfarë është një punë jete?
16/02 18:00
Aksident zinxhirë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa makina
16/02 17:53
Edicioni Informativ, 16 Shkurt 2020, Ora 15:00
16/02 15:35
Bashkia e Tiranës mbjell 100 pemë të reja në parkun linear te Lumi i Tiranës
16/02 15:26
Vrasje me armë! Publikohen identitetet e 3 të kërkuarve, dënuar me 25 vite burg
16/02 15:09
Koronavirusi/ Karantinë në Shqipëri, dy vendet ku mendohet se mund të ngrihet
16/02 15:06
Detaje të reja nga tragjedia e Bulqizës/ Pranë trupave u gjet një shishe me helm
16/02 15:04
Për mbetjet me origjinë shtazore, një impiant në Lezhë
16/02 14:09
Tritol administratorit të Vllaznisë/ Suad Liçi: Nuk kam konflikt me njeri, ndoshta lidhet me detyrën
16/02 12:49
Gjirokastër/ Interpretohen vargjet e Fan Nolit, Dritëro Agollit dhe Ismail Kadaresë
16/02 12:47
Eksploziv poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, forcat xhenio çaktivizojnë lëndën plasëse
16/02 12:40
Edicioni Informativ, 16 Shkurt 2020, Ora 12:00
16/02 12:30
Bie “forca” e Koronavirusit/ Kina njofton se për të tretën ditë ka një frenim të virusit
16/02 12:24
Dialogu Serbi-Kosovë/ Shefi i diplomacisë evropiane: Do të nisë së shpejti
16/02 12:20
Kontrolle me radarë për Shën Valentin! Sa ishte numri i shoferëve që u kapën të dehur
16/02 12:14
Dyshime për eksploziv në Shkodër, reagon Voltana Ademi
16/02 11:16
“Kjo ngjarje s’më tremb”/ Pako e dyshimtë eksplozivi poshtë makinës, flet administratori i Vllaznisë
16/02 10:56