Jean-Claude Juncker: Koha për reforma në BE
12/09/2017 00:00

“Era është sërish e favorshme për velat e BE-së”, thotë presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker, që sheh në këto momente një mundësi të mirë për reformimin e bllokut.

Ishte dënuar gabimisht, lirohet pas 46 vitesh
17/11 20:25
Frika për sulme në Europë, DASH këshillon amerikanët
17/11 18:50
Imazhi global, Gjermania në vend të parë
17/11 15:48
Misteret e zërit të Hitlerit, incizime ku flet edhe për Shqipërinë
17/11 12:34
Shuhet Toto Riina, bosi i “Cosa Nostra”
17/11 10:41
Volkswagen nis revolucionin elektrik nga Kina
17/11 00:58
Treni niset 20 sekonda më herët, kompania kërkon ndjesë
17/11 00:57
Për një pikë ujë, Presidenti amerikan i thahet goja…
16/11 12:47
Një Lamborghini i personalizuar, dhuratë për Papën
16/11 00:52
Macron fton kryeministrin e Libanit në Francë
16/11 00:45
Skllevërit modernë, rreth 40 mln u shfrytëzuan vjet në botë
16/11 00:38
“Diamanti i paqes” ekspozohet në Belgjikë, para ankandit
16/11 00:36
Koreja e Veriut: Trump meriton vdekjen, ofendoi Kim Jong-un
16/11 00:27
Rusia i shpall “luftë” medieve të huaja
16/11 00:26
Rusët kanë gisht te Brexit
15/11 15:44
Muzeu i Biblës në SHBA, mes polemikave politiko-fetare
15/11 12:42
Flota e “Airbus”, porosi për 430 avionë
15/11 12:39
Trump dhe Putin, Europa nuk duhet t’i largojë
15/11 12:00
Zimbabve, ushtria në rrugë: Jo grusht shteti
15/11 11:43
Mot i keq në Ballkan, reshje dëborë e probleme në qarkullim
15/11 11:32