Historia monstruoze! Babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
14/03/2019 20:24

“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e dhunonte vajzën që ajo të mos tregonte.

Fshatrat pa ujë të Dibrës. Në Brezhdan, vetëm 10 minuta në 24 orë
18/03 15:38
Poli i ri politik i opozitës; Karamelo: Do ketë prurje të reja në Kuvend
18/03 15:36
SPAK, monitorim nga BE dhe SHBA gjatë përzgjedhjes së prokurorëve
18/03 15:09
Arta Marku ankohet për ligjet: Ka boshllëk, prokurorët nuk ka kush i kontrollon
18/03 15:02
Presidenti Meta “shigjeton” ndërkombëtarët: Vendi, në krizë
18/03 14:52
Zyrat e reja të kartave ID në Nj. 5, Veliaj: Zhdukëm radhët
18/03 14:41
Arrestimet për fajde, familjarët akuzojnë ish-prefektin që denoncoi
18/03 12:44
I madh e i vogël në Bulqizë, të gjithë te stoqet e kromit
18/03 12:42
Mirditë, protestë kundër HEC-eve. Banorët: Nuk u konsultuan me ne
18/03 12:40
“Motorët fluturues”, spektakël në Tiranë
18/03 12:18
Wake Up/ Prindërit skeptik për mësimin on-line në shkollat publike
18/03 12:12
Parashikimi i Motit 18 Mars 2019
18/03 09:17
Temperaturat e larta, në Vlorë nis plazhi
17/03 21:20
Mjeshtri i gurit, Adriatik Rrasa merret me gdhendjen prej mbi 40 vitesh
17/03 21:02
Dhuna para Kuvendit/ 33 të proceduar penalisht, mes tyre edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD
17/03 15:48
Policia me ujë dhe gaz lotsjellës për të shpërndarë turmën para Parlamentit
16/03 21:49
Protestë kundër të gjithëve; Historitë e atyre që dolën në shesh për të protestuar
16/03 21:33
Basha mbyll protestën: Protestuesit, misionarë të lirisë; Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03 16:04
Noka mban fjalën para protestuesve, nis rrethimi i kryeministrisë
16/03 15:33
Mediat e huaja sytë nga Tirana; Jehonë protestës dhe kërkesave të opozitës
16/03 15:25