Turistë në Prizren, qyteti me histori dhe bukuri të shumta natyrore
08/08/2019 12:33

Gjatë muajit gusht Prizreni është i mbipopulluar nga vizitorët. Në këtë qytet të vjetër, gjithçka historike gjendet për rreth rrjedhës së ujit të shatërvanit.

Top News – Koronavirusi në Kosovë/ Asnjë viktimë 24 orët e fundit
22/09 16:51
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ 2 viktima dhe 79 raste të reja
21/09 17:03
Grenell viziton sot Kosovën/ I dërguari i presidentit Trump do vizitojë edhe Beogradin
21/09 16:18
Top News – Grenell në Kosovë/ Pjesë e delegacionit amerikan
21/09 13:01
Grenell viziton sot Kosovën/ I dërguari i presidentit Trump do vizitojë edhe Beogradin
21/09 12:49
“Synojmë shmangien e valës së dytë të Covid-19”. Interviste me Ministrin e Shëndetësisë së Kosovës
20/09 18:18
Top News – Kosova, masat anti-covid/ Thyejnë pjata para kryeministrisë
20/09 15:52
Kosova ka siguruar vaksinën/ Ministri Zemaj: Synojmë shmangien e valës së dytë të Covid-19
20/09 15:34
Top News – Thaçi me Erdogan/ Fuqizim partneritetit strategjik
20/09 15:20
Top News – Kosovë, dosjet speciale/ Haradinaj- t`i dorëzohen prokurorisë
20/09 14:00
Top News – Kosovë, lojrat e fatit/ 35 arrestime pas aksionit blic
20/09 12:01
Top News – Bilanci i koronavirusit/ Kosovë, 3 viktima, 63 infektime
19/09 17:25
Rezoluta e Vetëvendosjes/ Nisma pezull, nuk ka kuorum në Parlamentin e Kosovës
18/09 19:54
Top News – Kosovë, vendet e Kuintit/ Të mos preket gjykata speciale
18/09 17:49
Top News – Kosova me vdekje/ Por sërish pak infektime
18/09 16:46
Top News – Osmani, Gjykata Speciale/ Çon në Hagë kërkesën e Thaçit
18/09 16:44
Top News – Dialogu në Bruksel/ Serbi-Kosovë, qëndrime të kundërta
17/09 19:39
Top News – Hoti në parlament/ Dialogu përfundon me njohje
17/09 18:38
Prokurorët marrin dosjet e speciales/ Për herë të dytë dolën nga gjykata
17/09 15:52
Top News – Dosje të speciales/ Sërish në dyert e OVL të UÇK
16/09 19:51