Top News – Top Channel Record audience në youtube/ Kalon edhe gjigandin britanik ‘The Guardian’
05/08/2021 21:28

Top Channel, media më me peshë dhe kryesore në Shqipëri ka arritur një record tjetër, duke thyer dhe mediat ndërkombëtare sa i përket audiencës në kanalin Youtube. Të dhënat tregojnë se Top Channel ka kaluar gjigandin britanik “The Guardian”, duke kapur shifrën e 1.73 milion ndjekësve si kanali më i madh në të gjithë rajonin e Ballkanit. Ndërsa media e njohur britanike "The guardian" ka 1.71 milion ndjekësa në kanalin e saj. Shikueshmëria e lartë e të gjitha prodhimeve të Top Channel e tregojnë edhe klikimet që vijnë në kanalin e Top Channel në Youtube, ku gjen larmishmëri programesh, emisionesh investigative, të spektaklit dhe të humorit, si Top Story, Portokalli apo dhe Për'puthen qe kanë mundësuar që kanali më i madh i Top Channel në Ballkan të konkurrojë apo të jetë përkrah mediave ndërkombëtare. Shikuesit e programeve në Top Channel janë shqiptarët në të gjithë botën që ndjekin atë përgjatë 24 orëve prej aty ku ndodhen. Ky vlerësim i lartë tregon besueshmërinë që kanë për TopChannel dhe sa e vlerësojnë atë.

Top Channel/ Viti i ri shkollor 2021-2022, ministrja Kushi mesazh urimi për nxënësit
26/09 11:20
Top Channel/ Po qarkullonte me taksi, arrestohet i riu në Durrës, u kap me drogë dhe pushkë me vete
26/09 11:05
Top Channel/ Gërmimet arkeologjike në luginën e Drinos, misioni fokusohet tek Antigonea
26/09 10:45
Top Channel/ “Pas 4 vitesh të mos vemi në fushatën e një balluka*i”. Qytetari ankohet për Bashën
25/09 22:24
Top Channel/ Evi Kokalari krah Berishës: PD duhet riformuar, duke nisur nga kryetari
25/09 22:23
Top Channel/ Berisha-ambasadores Kim: Hyra në parlament për të mbrojtur sovranitetin e vendit tim
25/09 22:23
Top Channel/ “Do largohesha pa kthim”, Berisha: Disa rrethana të zgjojnë dhe nga varri…
25/09 22:22
Top Channel/ Berisha: Basha i kapur prej fyti nga Rama, po zhdukin pluralizmin
25/09 22:21
Top Channel/ “Pse janë tanket sot në Kufi?”/ ‘Open Balkan’, Berisha: Pse hesht PD?
25/09 22:20
Top Channel/Berisha: Rama vodhi vota. I tregova Bashës historinë e “2001”,ai u mor me karrigen e tij
25/09 22:19
Top News – Shqipëria të flasë për tanket/ Basha reagon për tensionet Kosovë-Serbi
25/09 21:54
Top News – Basha nuk shkonte dot në SHBA/ Berisha akuza të forta nga Vlora
25/09 21:53
Top News – Berisha për SHBA/ Nuk vendos nëse hyn në Parlament
25/09 21:52
Top News – Berisha akuzon Soros/ Fshihet pas shpalljes ‘Non Grata’
25/09 21:51
Top News – ‘E di Basha nga kush ka frikë’/ Berisha akuza të forta
25/09 21:04
Top News – Tanke në kufi të Kosovës/ Berisha: Rezultati i Mini-Shengenit
25/09 21:03
Top News – Kushërira e Kokalarit krah Berishës/ ’Ta kthejë PD në 1991’
25/09 21:02
Top News – Duhet ta kisha larguar në 2017/ Berisha flet për Bashën
25/09 21:01
Top Channel/ Simpatizantët e përcjellin deri te makina, Berisha: PD do rikthehet me e fortë
25/09 20:08
Top News – Vlonjatët në pritje të Berishës/ Shumë figura të njohura të PD në takim
25/09 20:07