Top News- Të tmerruar nga grabitjet e shtëpive/Yjet e Premier League punësojnë trupa speciale
25/01/2022 17:12

Mbrojtësi i Manchester United, Victor Lindelof u bë viktima e fundit e bandave kriminale në veriperëndim javën e kaluar. Lindelof ishte duke luajtur kundër Brentford kur shtëpia e tij në Manchester u grabit ndërsa gruaja dhe dy fëmijët e tij ishin ende brenda. Një tjetër incidenti ishte ai i Joao Cancelos, i cili u sulmua në dhjetor, përpara se të grabisnin çdo gjë me vlerë.

Top Channel/ Grumbullimi i kombëtares/ Fillojnë përgatitjet për 3 ndeshjet e qershorit
28/05 19:57
Top Channel/ Mblidhet asambleja e KOKSH, votohen disa ndryshime në statut
28/05 15:38
Top Channel/ Tiranës i mungojnë tre trofe! Dy u fituan në 1939 dhe 1942 dhe një u anulua në 1967
27/05 19:53
Top Channel/ Sfidat me Islandën e Izraelin, trajneri Reja kërkon përqendrim nga skuadra
27/05 19:53
Top News-Qershori i Kombëtares shqiptare/Trajneri Reja publikon listën e të grumbulluarve
27/05 11:29
Top News – Superiore ul siparin për këtë sezon / Tiranë kurorëzohet, zona evropiane me sytë nga kupa
26/05 20:19
Top Channel/ President nga dera e PS, grupi i PD nuk paraqet asnjë kandidat për raundin e tretë
26/05 19:46
Top News- Iu gjet një pistoletë pa dokumentacion/ Arrestohet në Brazil ish pronari i F1, ecclestone
26/05 18:17
Top News-‘Trofeu im i parë në Shqipëri, ëndërr’/Kumbulla shfaq emocionet pas finales
26/05 16:38
Top Channel/ Teuta kampione në basketboll
26/05 15:41
Top Channel/BBC, Mourinho: Një fitues serial që e solli Romën në jetë!
26/05 11:46
Top Channel/ Roma fiton kupën/ Italianet marrin trofeun Europian ne stadiumin e Tiranes
26/05 01:43
Top Channel/ Roderdam/ Tifozët e Feyenoordit thyejnë vitrina e përplasen me policin
26/05 01:37
Top Channel/ Holandezët e dëshpëruar, tifozët në zonën e pedonales ndoqën ndeshjen nga ekrani
26/05 01:25
Top Channel/ Entuziazmi i italianëve, Hoze Mourinjo solli një trofe evropian pas disa dekadash
26/05 01:05
Top News -Tifozët e Feyenoord, orët e mesnatës/ Policia i rrethon që në dalje të Air Albania Stadium
26/05 00:21
Top News-‘Çmenden’ tifozët e Romës në Tiranë/Pas suksesit të verdhekuqve në kryeqytetin shqiptar
26/05 00:12
Top News-Fundi i trishtë i finales/Tifozët e Feyenoordit e përjetuan me dhimbje
26/05 00:11
Top News – “Huliganët” e Feyenoord të zhgënjyer, largohen pa bujë e zhurmë nga Air Albania Stadium
26/05 00:09
Top News – Tifozët drejt stadiumit, si ishte organizuar nga UEFA për të shmangur përplasjet
26/05 00:02