Top News- Skënderbeu frenon Tiranën/ Vllaznia, fitore e rëndësishme ndaj Laçit
28/11/2021 11:27

Tirana frenohet sërish në Abissnet Superiore. Skuadra bardheblu e nisi fazën e dytë të kampionatit me një barazim pa gola në korcë ndaj Skënderbeut duke lënë 2 pikë të tjera në rrugën drejt titullit. Pas një pjese të parë të vakët me shumë pak raste për gola, në pjesën e dytë u pa një lojë më e gjallë, për meritë edhe të Skënderbeut që u shfaq më kërkues në fushë teksa iu afrua më shpesh portës së bekajt. Në fund rezultati mbeti 0-0 me Tiranën që shkon në 21 pikë duke e ruajtur ende vendin e parë, ndërsa Skënderbeu shkon në 8 pikë

Top Channel/ Nesër Kukësi-Dinamo, trajneri i Dinamos bën deklarata të forta kundër rivalit të tij
18/01 15:30
Top Channel/ Peshëngritja solli tre medalje/ Ceremoni vlerësimi për Erkand Qerimaj dhe Briken Çalja
17/01 15:28
Top News- Telashet nuk përfundojnë/ Djokovic rrezikon dhe praninë në Roland Garros
17/01 13:01
Top Channel/ Turne tenisi në Shkodër/ Garuan 16 sportistë nga trevat shqipfolëse
17/01 12:28
Top Channel/ Partizani fiton me trajnerin e ri! Teuta mposhtet nga Kastrioti
16/01 21:18
Top News- Partizani e nis mbarë 2022/ Fiton pastër me Egnatian, Teuta ‘zhytet’ në krizë
16/01 19:26
Top News- Çmenduri në Sevilla/ Jordan goditet me shkop në derbin andaluzian
16/01 14:36
Top News- Djokovic humbet apelin/ Tenisti serb largohet nga Australia
16/01 12:55
Top Channel/Gjokoviç humbet gjyqin, do dëbohet nga Australia. Nuk garon në “Australian Open”
16/01 11:15
Top Channel/ Incidente gjatë Tirana-Vllaznia, kaos e dhunë gjatë pushimit. Ndeshja u mbyll pa gola
16/01 02:33
Top Channel/ Ndeshja Tirana-Vllaznia, tifozët hedhin flakadanë dhe thyejnë stola në stadium
15/01 21:38
Top Channel/ Klasikja e futbollit Shqiptar/ Air Albania Stadium pret supersfidën mes Tiranës e Vllaznisë
15/01 20:00
Top Channel/ Të dielën në fushë Partizani. Teuta kërkon rikthimin me Kastriotin
15/01 19:56
Top News- Me trajnerin e ri/ Partizani nis vitin 2022 ndaj Egnatias
15/01 19:44
Top News- Trishtim në futbollin shqiptar/ Ndërron jetë legjenda Ramazan Rragami
15/01 18:27
Top News- Sfida Kukësi-Dinamo/ Ka ndryshime, do luhet në ‘Elbasan Arena’
15/01 18:04
Top Channel/ Skënderbeu–Laci dhe Tirana–Vllaznia për javën e 16-të
15/01 15:31
Top Channel/ “Xixa” mes Kukësit e Dinamos/Verilindorët zhvendosen 54 km për të mos ju kopjuar skemat
14/01 19:42
Top Channel/ Klasikja Tirana-Vllaznia/ Ndeshja të shtunën në Air Albania, transmetohet nga Digitalb
14/01 19:39
Top Channel/ Kukësi, stërvitje me distancim/ 7 lojtarë e 3 pjesëtarë stafi janë infektuar me covid
13/01 19:34