Top News-Shisnin dhe konsumonin kokainë në lokal/7 persona në pranga, shpallet në kërkim pronari
24/10/2021 16:21

Shtatë persona janë vënë në prangat e policisë, pasi janë kapur duke konsumuar dhe shitur lëndë narkotike në një lokal në rrugën “Gjin Bue Shpata” në Tiranë. Uniformat blu bënë me dije se ky lokal ishte përshatur si ambient për përdorim dhe shitje të lëndëve narkotike, i cili qëndronte hapur edhe pas orës së përcaktuar poilicore. Operacioni policor I koduar Klinetët, erdhi si pasojë e raportimit të qytetarëve se në këtë lokal dëgjohej muzikë e lartë pas orës policore. Gjatë kontrollit tw ushtruar në këtë subjet, policia konstatoi se në të shitej dhe konsumohej lëndë narkotike e llojit kokainë. Ndërsa u bë e mundur sekuestrimi e një sasie dozash me lëndë narkotike kokainë, si dhe u sekuestrun pajisjet muzikore. Në prangat e policisë janë vënë menaxheri I lokalit 39 vjec, 4 banakierë të këtij lokali Donald Cenaj, 24 vjeç, Marjo Balliu, 25 vjeç, Erjon Xheferri, 23 vjeç dhe Leon Kadriu, 20 vjeç, 2 klientë, Gridi Mihali, 28 vjeç, Barsel Halilaj, 30 vjeç. U procedua në gjendje të lirë një 32-vjeçar, pjesë e stafit të këtij subjekti për veprën penale “Moskallzim i krimit”. Si dhe është n shpallur në kërkim pronari I lokali dhe një person tjetër.

Top Channel/2 persona gjenden të vdekur në Golem,dyshime se viktimat ishin në lidhje jashtëmartesore
28/11 01:52
Top News – Viktimat e Golemit në lidhje jashtëmartesore! Policia merr në pyetje banorët e pallatit
27/11 20:59
Top Channel/ Kavajë, u asfiksuan nga gazi në shtëpi. Dy persona humbën jetën një ditë më parë
27/11 20:09
Top News – Çifti që humbi jetën në Kavajë, dyshimet e policisë për tragjedinë
27/11 20:04
Top Channel/ Rritja e kushtueshme e dhisë alpine/ Prodhon 1500 kg qumësht në vit por ka shumë kosto
27/11 19:48
Top Channel/ Inerte edhe pranë liqenit/ Mbetjet ndërtimore shkarkohen në rrugën Pogradec –Lin
27/11 19:37
Top News-Kavajë, tragjedi me dy të vdekur /Viktimat u asfiksuan nga gazi, policia nis hetim
27/11 19:29
Top Channel/ Skandal, rikthehet në detyrë mësuesi që u dënua pasi abuzoi seksualisht me nxënëset
27/11 18:53
Top Channel/Trafik i ngarkuar në Tiranë prej parkimeve të gabuara,ja sa shoferë u gjobitën këtë javë
27/11 18:40
Top Channel/ 30-vjetori i marrëdhënieve me Vatikanin, Rama takon Papa Franceskun
27/11 18:40
Top News – “Gjueti’ për makinat e luksit, Policia gjobit të pandreqshmit
27/11 18:28
Top Channel/ Protestë kundër hidrocentralit/ Banorët në Ulëz: do na marrë krejt ujin për vaditje
27/11 18:24
Top News – Vrasja e trefishtë në Deçan / Policia, hetim në disa pista, ende nuk ka një motiv
27/11 17:58
Top News – Aksi hapet më 29 Nëntor/ Bllokohen qindra makina në Rrugën e Arbrit
27/11 17:54
Top News-Pllakat vidhen për skrap/Dhunohet monumenti i pavarësisë në prag festash
27/11 17:16
Top News-Krimet mjedisore në vend/ Arrestohen 5 persona, njëri shpallet në kërkim
27/11 17:15
Top News – ‘Lufta’ për vërtetësinë e firmave/ Dega e PD Elbasan publikon emrat, sa kanë firmosur
27/11 17:00
Top Channel/Pritja e kryeministrit Rama, bashkëshortes dhe Zahos nga Ati i Shenjtë.Ja çfarë biseduan
27/11 16:32
Top News-Mësuesi pedofil u rikthye në detyrë / MAS e shkarkon pas denoncimit, nisin hetimet
27/11 16:04
Top News – Skandali në Berat/ Mësuesi i dënuar për “pedofili” rikthehet të japë mësim
27/11 15:24