Top News – Sherr mes çiftit afgan në Shëngjin / Gruaja plagos me thikë bashkëjetuesin
23/10/2021 18:35

Një 26- vjeçare afgane ka plagosur me thikë bashkëjetuesin e saj, mesditën e kësaj të shtune në qytetin e Shëngjinit. Ngjarja ka ndodhur në oborrin e resortit ku janë strehuar shtetasit afganë. Policia e Lezhës njofton se shtetasja nga Afganistani me inicialet Z.K ka plagosur bashkëjetuesin e saj afgan me inicialet M.K. 33-vjeç. Mësohet se 26-vjeçarja e ka goditur me thikë në pjesën e barkut, por fatmirësisht plaga nuk ka qenë e thellë.

Top News- Një javë nga vendimi i BE/A do të hapë Shqipëria negociatat në dhjetor!
08/12 17:43
Top News-Zyrtarët e Albpetrol në pranga/Arrestohet për vjedhje të naftës me autobusë
08/12 16:54
Top News – Rinia që ndau Berishën me Bashën!/ PD nga 8 Dhjetori 1990, në 8 Dhjetor 2021!
08/12 15:58
Top Channel/ Tirana kryeqyteti i rinisë, koncert festiv në Pallatin e Kongreseve
08/12 15:48
Top News- Bllokohet zona turistike e Lëpushës/ Asnjë borëpastruese, banorët kërkojnë ndihmë
08/12 15:45
Top Channel/ 5 mijë lekë për 683 mijë pensionistë, reagojnë të moshuarit. A ju mjafton shpërblimi?
08/12 15:45
Top Channel/Ndalohet vrasja për trafik droge, arrestohen tre persona. Dy autorët janë në kërkim
08/12 15:34
Top Channel/ Pedagog pa mesatare! Ndodh te Mjekësia, reagojnë pedagogët e tjerë
08/12 15:28
Top Channel/ Shiu ndërpreu dritat, banorët e Zejmenit në Lezhë vuajnë sa herë ka reshje
08/12 15:26
Top Channel/ Në Obot, varkat janë gati, banorët janë në pritje të përmbytjeve
08/12 15:24
Top Channel/Protestë për mbylljen e autostradës.Lushnje-Rrogozhinë-Fier, IKMT bllokoi daljen anësore
08/12 15:22
Top Channel/ Besimi në ekonomi u rrit në nëntor rikthehet optimizmi pas tre muajsh rënie
08/12 15:20
Top Channel/Një vit nga vrasja e Klodian Rashës,përkujtohet ngjarja që riktheu protestat e të rinjve
08/12 15:14
Top Channel/ “Në 11 dhjetor rithemelohet PD”, Berisha në ditën e rinisë sulmon Bashën dhe Ramën
08/12 15:12
Top Channel/ “Në 11 dhjetor rithemelohet PD”, Berisha në ditën e rinisë sulmon Bashën dhe Ramën
08/12 15:10
Valoni ‘Mesazhi që i dha Romeo Donaldit dhe marrëdhënia me këtë banore’ | Breaking Top News
08/12 15:06
Top News- Skedat me dy mbiemra të mafiozëve/ Në shënjestër vëllezërit Paluca nga Kamza
08/12 15:02
Top News-Basha kërkon falje në ditën e Rinisë! Shënjestron Berishën me një mesazh
08/12 14:51
Top News-Berisha ‘pagëzon’ Bashën me emrin e ri! Ja çfarë tha në fjalimin e 8 Dhjetorit
08/12 14:46
Top News-Mark Marku ironizon Berishën ‘Basha i keq pas shtatorit, ta largojmë komunizmin nga vetja’
08/12 14:18