Top News- Pasanikët e futbollit/Lionel Messi, lojtari më i paguar në planet
13/01/2022 16:14

Lionel Messi është futbollisti më i paguar në planet. kjo është ajo që publikohet te tabloidi britanik 'Daily Star' sipas të cilit, sulmuesi aragjentinas përfiton nga Paris Saint Germaini një pagë prej 960 mijë Paund në javë duke lënë pas, pikërisht shokun e tij të skuadrës te klubi transalpin, Neymar që rezulton se përfiton një pagë prej 606 mijë Paund në javë.

Top News – Zbulohet restoranti, ku do darkojë Ceferin dhe Rama, prezent dhe FrancescoTotti
24/05 20:36
Top Channel/ Darka para finales, ja ku do të mblidhen Ceferini, Totti, Rama e Veliaj
24/05 20:24
Top Channel/ Italianët mblidhen tek amfiteatri/ Sot edhe nesër pritet të mbërrijnë tifozë të Romës
24/05 19:51
Top Channel/ Holandezët nisin festën/ Tifozët e Feyenoord kanë marrë edhe DJ me vete
24/05 19:50
Top Channel/ Finalja, festa ka nisur/ Rrugët e kryeqytetit janë të mbushura me tifozët e dy ekipeve
24/05 19:49
Top Channel/ Finalja e Conference League/ Mbërrijnë në Tiranë ekipet e Romës dhe të Feyenoord
24/05 19:38
Top News – Ultrasit e Romës ‘pushtojnë’ zonën e ish-bllokut, mbahen nën kontroll nga Policia
24/05 19:26
Top News – Jo vetëm Conference League / Kryeqyteti do të festojë dhe titullin e Tiranës
24/05 18:46
Top News-E pabesueshme në Rinas dhe Durrës / Mbipopullim me tifozë të Romës dhe Feyenoord
24/05 18:44
Top News-Në pritje të duelit në fushë/ Roma e Feyenoord prezantojnë dhomat e zhveshjes
24/05 18:01
Top News-Roma prek ‘tokën’ shqiptare/Verdhekuqtë ndjejnë tapetin e ‘Air Albania Stadium’
24/05 17:54
Top News-Roma ‘e blinduar’ me polici/nga Rinasi zbarkon në ‘Air Albania Stadium’
24/05 17:29
Top Channel/ Plot me birra në tavolinë! Tifozët holandezë “zaptojnë” bar-kafetë e Tiranës
24/05 14:27
Top News-Vjen trofeu i Conference League/Ekspozohet në sheshin ‘Skënderbej’
24/05 12:17
Top Channel/ Mbërrin kupa e finales së UEFA Conference Ligue, ekspozohet në sheshin “Skënderbej”
24/05 11:39
Top News- Të enjten mbyllet Superiorja/ Zona Evropiane, e vetmja pa verdikte zyrtare
23/05 13:48
Top News-Mbërrin autobusi i Romës në Durrës/Shqipëria në pritje të finales së Conference League
23/05 13:45
Top Channel/Kupa e botës në Tiranë,trofeu që po shëtit në të gjithë botën ekspozohet në kryeministri
22/05 20:08
‘Top News-‘Tirana, një Romë e vogël/ Kryeministri Rama pret finalen e Conference League
22/05 15:37
Top Channel/ Futbollisti brazilian Ronaldinho viziton Tunizinë për promovimin e turizmit
21/05 22:45