Top News – Oficeri malazez që u vra nga bandat/ Hetimi nga Shqipëria zbulon detajin shokues
28/10/2021 18:33

Pas 6 muajsh del e vërteta e vrasjes së oficerit malazez që punonte në sektorin e trafikut të drogës, dhe që para se të gjendej i vrarë rezultoi i zhdukur për disa ditë. Rudolf Elezoviç është vrarë nga bandat e Shkodrës që kishin monopolin e drogave të forta në Ulqin dhe jo vetëm. Nga të dhënat e dosjes rezulton, se ai shpesh ishte bërë pengesë për rrjetet që trafikojnë drogë në qytetet e Malit të Zi.

Top Channel/ Pasardhësi i Isa Boletinit! I vetmi që ka zgjedhur të mos largohet nga Mitrovica
29/11 15:21
Top Channel/ Hapet “rruga e Arbrit” Tiranë-Peshkopi, udhëtimi për vetëm një orë
29/11 15:17
Top Channel/ Nostalgjiku i Enver Hoxhës në PS! Mesazhi i Bujar Çelës shkakton debate, reagon PD
29/11 15:14
Top Channel/ Urimi me diktatorin Hoxha, Alibeaj: Të merren masa
29/11 14:44
Top News – Kolona e makinave me flamujt kuqezi, udhëtimi i parë në Rrugën e Arbrit
29/11 14:05
Top News-Durrës, det i trazuar dhe me dallgë/ Tragetet nga Italia mbërrijnë pa probleme
29/11 13:51
Top Channel/ Thethi nën pushtetin e dëborës. Momenti kur furgoni bllokohet në mes të rrugës
29/11 13:46
Top Channel/ Festë në Dibër! Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, e kalueshme që sot!
29/11 13:25
Top News-Kursimet e shqiptarëve në banka/Nuk ka më pasiguri për shkak të pandemisë
29/11 13:14
Top Channel/ Moti i keq, erdhi dimri. Priten reshje dëbore, shiu dhe temperatura të ulëta
29/11 13:02
Top Channel/ Kujdes! Ka gurë në rrugë. Elbasan-Qafë Thanë, rënia e gurëve për shkak të reshjeve
29/11 13:01
Top Channel/ Mot i keq edhe në Durrës,për shkak të stuhisë në det pezullohen lundrimet
29/11 12:57
Top Channel/ Reshje shiu në Lezhë, për shkak të shiut ka edhe rënie gurësh
29/11 12:55
Top Channel/ Dëbora bllokon Thethin. Mbetën të bllokuar edhe turistë
29/11 12:54
Top Channel/ Vlorë, përmbytje nga shiu. Ujërat pushtuan rrugët në disa lagje
29/11 12:52
Top News- Çlirimi bën bashkë Ramën e Metën/ Presidenti e Kryeministri, homazhe dëshmorëve
29/11 12:51
Top Channel/ Në Korçë pritet dëborë. Temperaturat do zbresin ndjeshëm të mërkurën
29/11 12:48
Top Channel/ Vdes e mitura nga zjarri, rëndë edhe babai
29/11 12:47
Top Channel/ Pamje të trishta nga Vlora! Bregdeti mbushet me mbeturina
29/11 12:41
Top Channel/ “Enverin e kemi bërë armik padrejtësisht”. Deputeti i PS-së nuk ‘pendohet’
29/11 12:18