Top News – Ndeshja e kombëtares me Islandën/ Reja-do ketë ndryshime, duhet të jemi në formë
26/09/2022 18:05

Kombëtarja shqiptare do të mbyllë fushatën e nations league me sfidën ndaj Islandës, një përballje ku kuqezinjve u duhet të fitojnë që të paktën të mbyllin këtë edicion të këtij kompeticioni në vendin e dytë. Trajneri Reja në lkonferencën për shtyp në prag të kësaj ndeshjeje pranoi se do të ketë disa ndryshime Disa ndryshime do të jetë me siguri sepse bëhet fjalë ndeshje brenda tre ditësh. Shpresoj t’i kem të gjithë në dizpozicion, janë disa lojtarë që në klube kanë luajtur pak dhe në situata të tilla ndihen probleme. Ndikon ngarkesa e madhe, deri nesër do të kemi një panoramë më të qartë për gjendjen e lojtarëve. Duhet të bëj vlerësimet e mia, por mund të ketë ndryshime në modul dhe emra lojtarësh. Ajeti nuk është stërvitur me skuadrën ka qenë i kontraktuar dhe duhet pritur. Reja shtoi se nuk mendon për të ardhmen e tij por për sfidën me islandën, ndaj së cilës skuadra e tij duhet të jetë sa më në formë

Top Channel/ Superkupa e Shqipërisë/ Tirana kampione përballë Vllaznisë fitueses së Kupës
07/12 20:01
Top Channel/ “Vritini, vritini shqiptarët!”, pas incidentit me Xhakën tifozët serbë me kore raciste
03/12 14:17
Top Channel/ Flamuri shqiptar ‘i padëshiruar’ në Katar në ndeshjen me Serbinë
03/12 13:59
Top News- Fanella me emrin “Jashari” ‘çmendi’ serbët/ Xhaka sqaron festën pas fitores së Zvricrës
03/12 11:40
Top News – Një femër në botërorin e meshkujve / Francezja bën histori, drejton Gjermani-Kosta Rikë
01/12 13:25
Top News – Legjenda e futbollit në spital / 82 vjeçari Pele, kemioterapia nuk po funksionon…
01/12 12:21
Top News- David Beckham rrethohet nga luksi në Katar/Ish-futbollisti, në Doha jo vetëm për Botërorin
30/11 22:00
Top News – ‘Një gjuhë, një komb, një flamur’ / Mbahet Kampionati Mbarëkombëtar i Karatesë
27/11 20:52
Top News – Evenimenti kurioz në Tiranë / Mbahet edicioni i tretë i Panairit të Zogjve
27/11 20:51
Top News – Fëmija shqiptar merr topin me firmën e Ronaldos – Në fund të seancës mjekësore në spital
26/11 14:30
Top News – Pas protestës së heshtur / Lojtarët e Iranit këndojnë himnin, preken tifozët
25/11 12:40
Top Channel/ Briken Calja, gati për botërorin! Dy javë nga garat peshëngritësi rikthehet në formë
24/11 15:32
Top News-Teksa stërvitet në Botërorin e Katarit/ Ronaldo dhe Man.Utd zgjidhin kontratën me konsensus
22/11 22:14
Top News – Gjermania debuton me Japoninë/Shfaqen probleme për Flick,do të mungojë Sane
22/11 12:45
Top News- Të çmendur për birra në Katar/ Vendimi i papritur zemëron keq tifozët
21/11 16:57
Top News – Sot nis festa e futbollit/Në Al Bayt, ceremonia e hapjes së kampionatit botëror
20/11 13:46
Top News – Media angleze vë alarmin te FIFA’ / Katari fitoi shumë penallti në ndeshjet miqësore’
19/11 15:55
Top News- Sanksione pa nisur ende botërori/Kane do mbajë shiritin e kapitenit me ngjyrat e ylberit
19/11 15:43
Top News- Kombëtarja mbyll vitin 2022/ Reja-Në skuadrën kuqezi vijnë ata që ndjejnë fanelën
18/11 17:26
Top Channel/ Arbitra shqiptarë për Shqipëri-Itali! Genc Nuza me Fatlum Berishën dhe Bujar Selimaj
16/11 19:57