Top News- Me trajnerin e ri/ Partizani nis vitin 2022 ndaj Egnatias
15/01/2022 19:44

Këtë të diel mbyllet kuadri i javës së 16 të abissnet Superiores me 2 ndeshjet e fundit të saj. Vëmendja më e madhe do të jetë në Rrogozhinë ku Egnatia do të presë partizanin. Të Kuqtë, që do të kenë një trajner të ri në stol, Dritan mehmetin, në letër duken të favorizuar, por do të jetë fusha e lojës ajo që do të tregojë forcën e kësaj skuadre

Top Channel/ Kupa e Botës në Kosovë/ Trofeu prezantohet në 51 shtete dhe 32 finalistë
21/05 09:43
Top Channel/ Tirana “vishet” për finalen/ UEFA ndryshon përkohësisht dhe emrin e stadiumit
20/05 20:07
Top Channel/ Siguria e finales/ Jo të gjitha rrugët e Tiranës do të jenë të bllokuara
20/05 20:01
Top News-Vllaznia, përballja e fundit në shtëpi/ Josa vlerëson Egnatian, shuan zërat e merkatos
20/05 14:16
Top News-Njësi policore nga Holanda dhe Roma/Për finalen që do zhvillohet në stadiumin ‘Air Albania’
19/05 13:11
Top Channel/ Vllaznia kampione/ Vajzat shkodrane marrin trofeun e këtij sezoni
18/05 19:57
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Vllaznia do të përballet me Laçin
18/05 15:29
Top Channel/ Garat e çiklizmit/ Ndryshon data për shkak të finales së Conference League
18/05 15:27
Top Channel/ UEFA do gjurmojë biletat/ Siguria e ndeshjes finale, 1600 policë dhe 600 steward
17/05 15:56
Top Channel/ Dita e finales/ Tre “fan zone”, tifozët e Romës te liqeni, Feynoord te pedonalja
16/05 19:54
Top News- Mirel Josa rikthehet te Vllaznia/Trajneri merr drejtimin e shkodranëve për herë të tretë
16/05 14:09
Top Channel/ Rënia nga kategoria, ish-trajneri i Skënderbeut: E hodhën arbitrat
15/05 21:26
Top News – FSHF, 90 vjet anëtare e FIFA / Infantino bën urimin-jam krenar të punoj me ju
14/05 15:29
Top News – Superiore, sot sfidat e javës së 34/ Luhet për zonën evropiane dhe mbijetesën
14/05 12:44
Top Channel/ Ndeshjet e fundit të superiores.Pritet të caktohet kush do të luajë në kupat e Europës
13/05 15:32
Top News- Siguria në finalen evropiane/ Blindohet Tirana, 1500 efektivë policie në terren
12/05 21:24
Top Channel/ Smajlaj “mbyll” herët 2022/ Do operohet. Ndërpret të gjitha aktivitetet sportive
12/05 19:59
Top Channel/ Rinasi, gati për finalen/Shton personelin! Në tre ditë priten 25 mijë udhëtarë më shumë
12/05 19:49
Top Channel/ Aeroporti përgatitet për finalen/ Në tre ditë priten 25 mijë udhëtarë më shumë
12/05 16:57
Top News-Nis numërimi mbrapsht në Tiranë/Kryeqyteti, në pritje të conference league
12/05 12:00