Top News- Mali i Zi ‘mbushet’ më spiunë rusë/Alarmi i NATO-Synojnë destabilizimin e Ballkanin
05/10/2022 18:14

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka ngritur alarmin të mërkurën se Mali Zi dhe Ballkani gjenden nën shënjestrën e spiunazhit rus. Ai ka shprehur solidaritet me Malin e Zi duke mbështetur masa dhe operacionet e vendit fqinj për të ndaluar ndikimin e Rusisë. Mali i Zi së fundmi ka arrestuar dhe dëbuar dhjetëra persona që dyshohet se janë të përfshirë në afera spiunazh për interesat e Rusisë.

Top Channel/ Krijoi organizatë kriminale, arrestohet prokurori special në Malin e Zi
09/12 21:17
Top News – BE në alarm pas kërcënimeve ushtarake!/ Thirrje Kosovës dhe Serbisë të ndalin provokimet
09/12 21:17
Top News – ‘Rusia ka dy baza në Ballkan’!/ Alarmi i Gjukanoviç për rrezikun që vjen nga Moska
09/12 16:37
Top News – Greqia provokon në Egje dhe Mesdhe! Erdogan kërcënon: Aleatë në NATO, por s’tolerojmë!
09/12 14:20
Top News – SHBA kërkon shtyrjen e zgjedhjeve / Zyrtari i Uashingtonit, me urgjencë drejt Kosovës
09/12 14:19
Top News-Vuçiç, tjetër natë pa gjumë për Kosovën/ Takim me ministrin e brendshëm e shefin e ushtrisë
09/12 14:19
Top News- Tensionet në veri të Kosovës alarmojnë BE/ EULEX-i ‘në këmbë’ për situatën ‘shumë serioze’
09/12 13:33
Top News – Policia e Kosovës ‘pushton’ Mitrovicën / Alarmohet Beogradi, Sveçla: Garantojmë sigurinë
09/12 11:32
Top News – Sulmohet policia e Kosovës në veri / Plagoset një polic, në shënjestër edhe gazetarët
09/12 11:30
Top News – Serbia, 1 mijë ushtarë në Kosovë / Prag lufte…! Beogradi po shqyrton dërgimin e trupave
09/12 11:23
Top News – Eksploziv në Gjykatën e Lartë në Podgoricë / Policia malazeze-Alarm i rremë!
08/12 22:25
Top News – Thasë me para drejt Serbisë, Kosova në KiE / Plani i ri franko-gjerman për paqen
08/12 20:56
Top News- Forcat speciale të Putin në Beograd/Agjentë në Veri të Kosovës, ç’planifikon Rusia
08/12 18:08
Top News – Serbëve t’u vihen vizat nga BE!/ Po Shqipëria! Rute për Top News-Kam biseduar me Ramën
08/12 17:54
Top News- Kurti dhe Vuçiç në Bruksel!/Borrell i ul në një tryezë pas tensioneve në Veri
08/12 17:17
Top News – BE: Jo zgjedhje në veri të Kosovës / ’Të mbahen në kohë paqeje dhe sigurie’
08/12 14:50
Top News – BE: Jo zgjedhje në veri të Kosovës / ’Të mbahen në kohë paqeje dhe sigurie’
08/12 14:49
Top News – Nënshkruhet marrëveshja / Kroacia njeh pensionet për shqiptarët
08/12 13:58
Top Neës- Ligji i ri në Malin e Zi!/Të hiqet TVSH për produktet higjienike të grave
07/12 21:04
Top News – Turqia kërcënon me luftë Greqinë/ ‘Tërhiquni nga ishujt ose do t’ju vijmë natën’!
07/12 20:06