Top News – Krimi I shqiptarit që alarmoi policinë greke/Përdhunoi ish-gruan dhe e dogji me çakmak
03/10/2022 16:40

Një shtetas shqipta ka qenë protagonist I një rasti të shëmtuar në Greqi, ku ka përdhunuar ish-bashkëshorten e tij 28 vjeçe. Siç raportojnë mediat fqinje, shqiptari ka marrë me dhunë ish-gruan në makinë dhe e ka dërguar në një zonë të larget. Gjatë rrugës, ai e ka goditur me grushte 28-vjeçaren, për të mos e lejuar që t’I ikte nga makina, ndërkohë kur kanë mbërritur në zonën e largët, e ka detyruar të zhvishet. Në vendin e shkretë, ai e ka kërcënuar se do ta djegë të gjallë, teksa ka nxjerrë cakmakun dhe I ka dëmtuar një pjesë të flokëve. Më pas, të zhveshur dhe të pambrojtur, ai e çoi në shtëpinë e prindërve të tij në Korint, ku e përdhunoi dhe më pas e la të lirë. 28-vjeçarja e tmerruar ka shkuar ta denoncojë në polici, por shqiptari është zhdukur. Gjithsesi arratia e tij zgjati vetëm pak orë. Policia arriti ta kapë dhe gjatë shoqerimit ai shihet I mbuluar në kokë, përshkak të zemërimit që shkaktoi në opinionin publik.

Top News – Eksploziv në Gjykatën e Lartë në Podgoricë / Policia malazeze-Alarm i rremë!
08/12 22:25
Top News – Thasë me para drejt Serbisë, Kosova në KiE / Plani i ri franko-gjerman për paqen
08/12 20:56
Top News- Forcat speciale të Putin në Beograd/Agjentë në Veri të Kosovës, ç’planifikon Rusia
08/12 18:08
Top News – Serbëve t’u vihen vizat nga BE!/ Po Shqipëria! Rute për Top News-Kam biseduar me Ramën
08/12 17:54
Top News- Kurti dhe Vuçiç në Bruksel!/Borrell i ul në një tryezë pas tensioneve në Veri
08/12 17:17
Top News – BE: Jo zgjedhje në veri të Kosovës / ’Të mbahen në kohë paqeje dhe sigurie’
08/12 14:50
Top News – BE: Jo zgjedhje në veri të Kosovës / ’Të mbahen në kohë paqeje dhe sigurie’
08/12 14:49
Top News – Nënshkruhet marrëveshja / Kroacia njeh pensionet për shqiptarët
08/12 13:58
Top Neës- Ligji i ri në Malin e Zi!/Të hiqet TVSH për produktet higjienike të grave
07/12 21:04
Top News – Turqia kërcënon me luftë Greqinë/ ‘Tërhiquni nga ishujt ose do t’ju vijmë natën’!
07/12 20:06
Top News – Vuçiç shkel marrëveshjen me Kosovën/ Sfidon BE, pajis me targa serbët në Veri
07/12 20:06
Top News – Vranë italianin para bankomatit/ Burg përjetë për 2 vëllezërit shqiptarë
07/12 17:43
Top News-Kosovë-Serbi, pakt brenda vitit/ Reuters zbulon planin franko-gjerman
07/12 17:26
Top News– Kurti: Policia jonë në veri të Kosovës! ’Autorët e dhunës paguhen e dirigjohen nga Serbia’
07/12 12:30
Top News – Zgjedhjet në veri, SHBA: Nuk ka kushte! Hovenier dënon dhunën, kërkon vetëpërmbajtje
07/12 12:28
Top News – Shpërthimet në veri të Kosovës… / Ngrihen tensionet në prag të zgjedhjeve të pjesshme
07/12 12:10
Top Channel/ Greqi, protestë e komunitetit rom! Një oficer policie qëlloi me armë adoleshentin
07/12 10:10
Top News – Ekspertët amerikanë në Shkup / Për sanksionet ndaj zyrtarëve të korruptuar
06/12 21:51
Top News – Vuçiç ‘rindez’ zjarrin në Kosovë!/ Osmani, akuza nga Tirana pas tensioneve në Veri
06/12 20:20
Top News – I hiqet nënshtetësia oligarkut pro rus!/ Vendimi nga Qeveria e Maqedonisë së Veriut
06/12 17:39