Top News – I plotëson kërkesën djaloshit/ Ronaldo ndalon lamborghinin për një foto me tifozin
20/09/2021 20:30

Cristiano Ronaldo mbetet nje nga futbollistet me te mire ne bote por ai vazhdimisht na ka treguar se di te tregohet i madh dhe jashte fushes se blerte. Se fundmi, portugezi ka bere nje gjest mjaft te mire duke kaluar disa caste te cmuara me nje tifoz. Tifozi ne fjale ishte nje djalosh i vogel i cili e priste 36 vjecarin jashte qendres stervitore te Carrington dhe po mbante ne duar nje pankarte ku shkruhej; "Ronaldo, te lutem a mund te ndalosh, do te me zbukuroje fundjaven" dhe ashtu ndodhi. Lojtari i Manchester United ndaloi Lamborghinin e tij me vlere 170 mije paund vetem per ti plotesuar deshiren tifozit te vogel. Nje veprim i tille e konfirmon Cristiano Ronaldon si nje njeri qe nuk impenjohet maksimalisht vetem per te prodhuar rezultate ne fushen e lojes, por impenjimi e tij shkon deri ne piken ku perkujdeset ne menyre te vecante me tifozet dhe admiruesit.

Top News – Partnerja e Buffon ‘plas bombën’ / D’amico zbulon mashtrimin e portierit italian
26/10 22:59
Top Channel/ Ze Maria: Më pëlqen Partizani/Ish trajneri Tiranës rrëfen arsyen e vizitës në Tiranë
26/10 19:58
Top News – Tirana për herë të parë në 10 vjet / Starti më i mirë i dekadës së fundit për bardheblutë
26/10 18:39
Top News- Derbi bëhet bardheblu / Tirana mund partizanin në një ndeshje agonistike
26/10 11:12
Top Channel/ Tirana fiton derbin me var/ 17 mijë tifozë, ndalet ndeshja hidhen fshekzjarre në fushë
26/10 00:18
Top Channel/ Emocione dhe tension në “Air Albania” në derbin Tirana-Partizani
25/10 20:20
Top Channel/ Sot Derbi i kryeqytetit në “Air Albania”, bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 20:18
Top Channel/ Entuziazëm në “Air Albania”, Tirana-Partizani premton një 90-minutësh spektakolar
25/10 20:05
Top Channel/ Në “Air Albania”, derbi Tirana-Partizani, bllokohen rrugët rreth stadiumit
25/10 12:54
Top Channel/Ndalohen boksierët në kufi/Skuadra e Kosovës s’ lejohet të hyjë në Serbi prej simboleve
25/10 00:59
Top News- Vllaznia, humbja e parë/ Kukësi e mund 2-0, fiton dhe Dinamo
24/10 19:56
Top News- Historike në Indianapolis / Zhvillohet garë me makina pa pilotë
24/10 15:12
Top News- Fitoi Kupën e Federatës/ Veliaj pret ekipin e basketbollit të Tiranës
24/10 14:13
Top Channel/ Vajzat futbolliste, stërviten me ambicien që të bëhen të famshme një ditë
24/10 14:05
Top News- Derbi i Kryeqytetit / Tirana-Partizani , Në ‘gjuhën’ e shifrave
24/10 13:51
Top News – Laçi rikthehet te fitorja / ‘Buzëqesh’ edhe Teuta, kalojnë me sukses Egnatian
23/10 18:10
Top Channel/ Trajneri i Skënderbeut “presion” Dinamos, Memelli: Luftojmë për fitore!
23/10 13:32
Top News – Dënimi i rëndë për Shqipërinë/ Gjobë e majme dhe ndeshje pa tifozë për kuqezinjtë
22/10 21:43
Top Channel/ Rikthehet Cikalleshi/ Shërohet nga covid, mungoi me Poloninë
21/10 20:12
Top Channel/ FIFA, mirënjohje kryeministrit për evakuimin e sportistëve afganëve
21/10 20:01