Top News – I digjet uzina atomike/ Irani: Kujdes, do hakmerremi!
03/07/2020 20:57

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Pompeo paralajmëron mbi rrezikun kinez në Evropë
15/08 20:49
Top News – “Luftë” Greqi-Turqi, Mitsotakis viziton bazën ajrore
15/08 20:34
Top News – Vaksina kundër Covid 19, mesazhi nga Ambasada Amerikane
15/08 20:09
Greqi/ Zjarr në një fabrikë riciklimi, tymi i zi mbulon zonën e Atikas: Pa koment
15/08 19:22
Top News – Frika nga koronavirusi/ Kabina e bebeve! Prezantim i sigurt i të sapolindurve
15/08 16:20
Top News – Francë, vala e të nxehtit/ Mijëra peshq të ngordhur në liqene
15/08 15:58
Top News – Të mbijetuarit e Covid-it, pasoja në shëndetin mendor
15/08 14:57
Top News – Dritaret e verës/ Fierence, rikthehen pas 500 vitesh
15/08 14:44
Top News – Hapen shtëpitë publike në Berlin, por nuk lejohen marrëdheniet seksuale…
15/08 14:42
Top News – Koronavirusi në Evropë/ Vendet marrin masa të reja
15/08 14:32
Top News – Marina franceze/ Në ndihmë të Greqisë në Mesdhe
15/08 13:01
Top News – Trump në spital/ Viziton vëllanë e sëmurë rëndë
15/08 12:36
Top News – SHBA, shërbimi postar/ Votat me postë, në rrezik
15/08 12:28
Top News – Këshilli i sigurimit/ Refuzon rezolutën e SHBA për Iranin
15/08 12:25
Top News – Hyn në fuqi karantina/ Britanikët ‘në arrati’ nga Franca
15/08 12:21
Top News – 75 vjetori i kapitullimit/ Japonia, keqardhje për luftën
15/08 12:18
Top News – Në pritje të fëmijës së tretë / John Legend dhe Chrissy Teigen
14/08 22:20
Top News – Merr fund romanca/ Miley Cyrus ndahet nga Cody Simpson
14/08 22:19
Top News – Situata nga pandemia/ SHBA, Fauci nuk është i kënaqur
14/08 21:40
Top News – BE-ja shqyrton sanksione ndaj Bjellorusisë pas akuzave për “torturë”
14/08 15:43