Top News- Derbi në fushë, Policia në mes!/ Supermasa për sfidën mes Dinamos e Tiranës
24/01/2022 14:57

Ndeshja mes Dinamos e Tiranës garanton spektakël mes skuadrave në fushën e lojës, por kur bëhet fjalë për derbin konkurrenca vihet re dhe mes tifozërive në shkallët e stadiumit. Për të shmangur incidentet, policia ka ndërmarrë një sërë masash, duke garantuar mbarëvajtje të plotë të ndeshjes që përmbyll javën e 17-të të Abissnet Superiore.

Top News – Zbulohet restoranti, ku do darkojë Ceferin dhe Rama, prezent dhe FrancescoTotti
24/05 20:36
Top Channel/ Darka para finales, ja ku do të mblidhen Ceferini, Totti, Rama e Veliaj
24/05 20:24
Top Channel/ Italianët mblidhen tek amfiteatri/ Sot edhe nesër pritet të mbërrijnë tifozë të Romës
24/05 19:51
Top Channel/ Holandezët nisin festën/ Tifozët e Feyenoord kanë marrë edhe DJ me vete
24/05 19:50
Top Channel/ Finalja, festa ka nisur/ Rrugët e kryeqytetit janë të mbushura me tifozët e dy ekipeve
24/05 19:49
Top Channel/ Finalja e Conference League/ Mbërrijnë në Tiranë ekipet e Romës dhe të Feyenoord
24/05 19:38
Top News – Ultrasit e Romës ‘pushtojnë’ zonën e ish-bllokut, mbahen nën kontroll nga Policia
24/05 19:26
Top News – Jo vetëm Conference League / Kryeqyteti do të festojë dhe titullin e Tiranës
24/05 18:46
Top News-E pabesueshme në Rinas dhe Durrës / Mbipopullim me tifozë të Romës dhe Feyenoord
24/05 18:44
Top News-Në pritje të duelit në fushë/ Roma e Feyenoord prezantojnë dhomat e zhveshjes
24/05 18:01
Top News-Roma prek ‘tokën’ shqiptare/Verdhekuqtë ndjejnë tapetin e ‘Air Albania Stadium’
24/05 17:54
Top News-Roma ‘e blinduar’ me polici/nga Rinasi zbarkon në ‘Air Albania Stadium’
24/05 17:29
Top Channel/ Plot me birra në tavolinë! Tifozët holandezë “zaptojnë” bar-kafetë e Tiranës
24/05 14:27
Top News-Vjen trofeu i Conference League/Ekspozohet në sheshin ‘Skënderbej’
24/05 12:17
Top Channel/ Mbërrin kupa e finales së UEFA Conference Ligue, ekspozohet në sheshin “Skënderbej”
24/05 11:39
Top News- Të enjten mbyllet Superiorja/ Zona Evropiane, e vetmja pa verdikte zyrtare
23/05 13:48
Top News-Mbërrin autobusi i Romës në Durrës/Shqipëria në pritje të finales së Conference League
23/05 13:45
Top Channel/Kupa e botës në Tiranë,trofeu që po shëtit në të gjithë botën ekspozohet në kryeministri
22/05 20:08
‘Top News-‘Tirana, një Romë e vogël/ Kryeministri Rama pret finalen e Conference League
22/05 15:37
Top Channel/ Futbollisti brazilian Ronaldinho viziton Tunizinë për promovimin e turizmit
21/05 22:45