Top News- Derbi bëhet bardheblu / Tirana mund partizanin në një ndeshje agonistike
26/10/2021 11:12

Derbi i Kryeqytetit vesh ngjyrat bardheblu. tirana është ajo që fitoi ndeshjen më të ndjerë e më tëshumëpritur në futbollin shqiptar, atë me partizanin me rezultatin 1-0 duke shtuar problemet në kampin e të Kuqve, ndëqrkohë që ajo vetë shkëputet e vetme në krye të klasifikimit me 14 pikë. Ashtu sic pritjen në Air albania Statdium atmosfera ishte e ndezur nga tifozeritë e të dyja skuadrave që u shfaqën shumë entuziastë, madje edhe duke e tepruar, teksa starti i ndeshjes u vonua për shkak të hedhjes së flakadanëve në fushën e lojës

Top News – Fisnikëria e Ronaldos / I përgjigjet ftesës së Pink për të ndihmuar fëmijët
26/11 22:06
Top News – Partizani merr fitore karakteri / Demat përmbysin Teutën mes dramës dhe spektaklit
26/11 20:30
Top News – Java e 10-të e Superiores / Përballje spektakolare, spikat Partizani-Teuta
24/11 18:40
Top News – Punoi si zv.trajner i Dinamos / Fabrizio Miccoli shkon në burg, u dënua për shantazh
24/11 18:34
Top Channel/ VAR, 93% i saktë/ Faza e parë e superiores, gjyqtarët më pak të pavarur në gjykim
24/11 15:35
Top Channel/ Rekord golash në Superiore! 116 gola, hera e parë që kur kampionati është me 10 skuadra
23/11 20:01
Top News – ‘Air Albania’ mbyllet sërish / Dëmtohet fusha, impianti modern bën pushim 1 javë
23/11 18:30
Top News – Kush janë bodigardët e Cristianos! / Dy vëllezër, më parë me mision në Afganistan
23/11 18:09
Top News-Aksidenti tragjik/ Federata Maqedonase shtyn ndeshjet e Kupës
23/11 15:18
Top Channel/ Kukësi mposht Tiranën kryesuese, humbja e parë këtë sezon për kryeqytetasit
23/11 01:47
Top News – Kukësi rihap garën e titullit / Verilindorët i shkakojnë humbjen e parë Tiranës
22/11 22:52
Top News – ‘Paqe’ mes Dinamos dhe Egnatias / mbyllet në një barazim sfida e javës së 9-të
22/11 21:10
Top News-Tirana Taekwondo/Me medalje në ‘Bosnia Open G1’
22/11 16:45
Top Channel/Sot dueli i kreut të Superiores.Kukësi pret Tiranën në Shkodër, Dinamo përballë Egnatias
22/11 16:03
Top News- Teuta ngec ndaj Skënderbeut / Kampionët, vetëm barazim 2-2 ndaj korçarëve
21/11 16:33
Top Channel/ Skënderbeu pret Teutën/ Memelli kërkon maksimumin nga lojtarët e Korçës
20/11 15:15
Problematikat me stadiumet/ Superiorja në ‘shtegtim’, skuadrat nuk kanë impiante
20/11 12:59
Top News – Sfida Partizani-Laçi/ Zbulohen formacionet e mundshme të skuadrave
20/11 12:54
Top Channel/ Rikthehet superiorja tre ditë ndeshje/ Nesër përballet Partizani me Laçin
19/11 15:50
Top Channel/ Futbolli shqiptar në zi! I jepet lamtumira Vladimir Ajazit, portierit të “Lokomotivës”
19/11 12:25