Top News – Covid, rekord shtrimesh / 6 viktima, 275 të infektuar të rinj
29/10/2020 18:39

Situata e pandemisë së Covid 19 në vendin tonë vijon të jetë shqetësuese. Ministria e Shëndetësisë raportoi për 275 rate te reja me koronavirus, si rezultat i 1422 testimeve të kryer ndaj personave të dyshuar ku 163 raste janë ne Tiranë qe vijon te mbetet vatra kryesore, 30 raste në Korçë, 15 në Shkodër, 12 në Durrës, 11 në Pogradec, 9 në Librazhd, 7 në Lezhë dhe me pak raste ne bashkite e zonat e tjera te vendit.

Kuvendi, një minutë heshtje/ Kuvendi në seancë një vit pas tërmetit
26/11 13:18
Në epiqendrën e tërmetit/ Durrësi kujton viktimat e lëkundjeve të tokës
26/11 13:17
Laçi 1 vit pas tërmetit/ Qindra të pastrehë jetojnë ende me frikë
26/11 13:17
Top News – Një vit nga tërmeti/ SHBA-shqiperia ka treguar forçë
26/11 13:13
“Çdo mbrëmje flas me fëmijët”/ Albert Carës tërmeti i mori tre fëmijë dhe gruan
26/11 12:53
Humbi 3 fëmijët dhe gruan, rrëfimi i Albert Carës si i mbijetoi tragjedisë: ‘Ishte vullneti i Zotit’
26/11 12:37
Top News – Mos ejani vonë në spital!/ Manastirliu i përgjigjet opozitës
26/11 12:15
Top News – Tërmeti dhe pandemia/ Balla-opozita rrugore tenton panikun
26/11 12:14
Përvjetori i tërmetit/ Rama nga Abu Dabi: Sot firmoset marrëveshjen për 2000 apartamente në Durrës!
26/11 11:47
Top News – Në pranga dy vellezër/ Fier, u konfliktuan për pronën
26/11 11:15
Top News – Mësimi online në shkolla/ Fico-ka grupe që përjashtohen
26/11 11:11
Top News – Rama, 1 vit pas tërmetit/ Ditët më të çmendura të jetës…
26/11 11:07
1 vit nga tërmeti tragjik, Rama: Ditët më të çmendura të jetës time! Çdo krizë është një mundësi e re
26/11 08:24
Top News – Pas tërmetit tragjik…! 50 të arrestuar, të gjithë të lirë
26/11 00:00
Zjarrfikësi hero i Bashkisë së Tiranës shmang ngjarjen e rëndë në Rrugën e Kombit
25/11 22:09
Top News – Një vit nga tërmeti…! 50 sekondat mes jetës dhe vdekjes
25/11 21:00
Top News – Një vit nga tërmeti…! 50 sekondat mes jetës dhe vdekjes
25/11 20:52
Top News – 11 mjekë në Shqipëri/ Viktimat e koronavirusit në 9 muaj
25/11 20:49
Ilaçet më rimbursim. Caktohen depot/ Udhëzimi problematik që shmang konkurencën në treg
25/11 19:49
A duhet lejuar eutanazia? Diskutimi i fortë sot në emisionin “Shqipëria Live”
25/11 19:46