Top News- Covid-19 ‘pushton’ Tiranën/ Rezulton pozitiv dhe personi i tetë te bardheblutë
12/10/2021 15:00

Skuadra e Tiranes eshte kthyer ne nje vater te vertet infektimesh ne ditet e fundit. Pasi rezultuan pozitiv me Covid-19 Micheal Ngoo, Taulant Seferi, Erjon Hoxhallari, Marsel Ismajlgeci, Aldi Gjumsi, dhe dy pjesetare te stafi si Kosta Jani dhe Arzen Voci se fundmi eshte infektuar edhe portieri Ilion Lika. Lajme te tilla padyshim qe kane rritur shqetesimet te trajneri Orgers Shehi i cili tanime ka shume pak futbolliste ne dispozicion. Pas perfundimit te ndeshjeve kombetare, do e marre vendin futbolli i klubeve aty ku Tirana do zbrese ne fushe per Kupen e Shqiperise ndaj Shkumbinit dhe me pas me 17 tetor do te udhetoje drejt Durresit per sfiden Teuta-Tirana. Megjithate, kryesia e bardhebluve ka kerkuar shytrjen e ndeshjeve per nje afat tjeter duke pare situaten alarmante por klubi kryeqytetas ende nuk ka marre nje pergjigje zyrtare lidhur me shqetesimin per te spostuar te dy takimet

Top News – Messi në telashe/ Hoteli i tij me vlerë 30 milionë do të prishet
02/12 19:23
Top News – 6 muajt e ‘tmerrit’ të Eriksen/ E ‘mëshiron’ ekipi modest, odense i hap dyert
02/12 19:23
Top Channel/Rikthehen ndeshjet e Superiores, të shtunën e të dielën do luhet java e 10 e kampionatit
02/12 16:12
Top News-Teuta-Vllaznia/ Sfida kryesore e javës së 11 të Superiores
02/12 14:38
Top News- Tifozi me probleme shëndetësore/ Ndeshja Watford-Chelsea u ndërpre për 15 minuta
02/12 12:44
Top News – Rikthimi i Partizanit / Demat synojnë vazhdimësinë pas suksesit ndaj Teutës
01/12 19:27
Top News – Dy bodigardët e Cristiano Ronaldos / Në telashe, tashmë nën akuzë nga policia
01/12 19:05
Top News – Ronaldo përgënjeshtron zërat / Portugezi akuzon kryeredaktorin e njohur
30/11 20:25
Top News – Java e 10-të e Superiores / Tirana bën ‘hap fals’, Kukësi ngushton diferencën
29/11 19:35
Top News – Egnatia shkarkon Maganin / Klubi rrogozhinas mbyll bashkëpunimin me trajnerin
29/11 17:41
Top News- Rihapen llogaritë për titullin/ Kukësi mposht Egnatian, fiton edhe Dinamo
28/11 16:36
Top News-‘Zbardhet’ Premier League/ Bora e dendur shtyn sfidën Burnley-Tottenham
28/11 15:29
Top News- Teuta nuk humbet kohë/ Cakton Renato Arapin si trajner në vend të Martinit
28/11 15:17
Top Channel/Turne futbolli për fëmijë/ Promovohen talentet e reja në kryeqytet
28/11 12:48
Top News- Skënderbeu frenon Tiranën/ Vllaznia, fitore e rëndësishme ndaj Laçit
28/11 11:27
Top Channel/ Skëndërbeu barazon me Tiranën, Vllaznia fitoi në Shkodër me Laçin
28/11 01:49
Top News -Do të quhet ‘Kukës Arena’ / Verilindorët ndryshojnë emrin e stadiumit
27/11 16:06
Top Channel/ Tirana luan në Korçë/ Ndërsa Vllaznia pret sot Laçin
27/11 13:58
Top Channel/ Partizani fiton me Teutën, kryeqytetasit marrin një fitore në minutat shtesë
27/11 02:09
Top News – Fisnikëria e Ronaldos / I përgjigjet ftesës së Pink për të ndihmuar fëmijët
26/11 22:06