Top News – Bilanci në Kosovë/ Tre viktima dhe 47 raste të reja
27/09/2020 17:05

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, tre pacientë me koronavirus kanë vdekur dhe janë regjistruar 47 raste të reja me këtë virus, që shkakton sëmundjen COVID-19. Shifrat e reja të të infektuarve dalin pas testimit të 525 mostrave.

Top News – 514 infektime në ditë/ Kosova merr masa të reja
31/10 18:53
Top News – PDK kerkon shkarkimin/ Dy ministra të qeverisë Hoti
31/10 14:44
Të rinjtë që zgjedhin Kosovën/ Ndryshe nga bashkëmoshatarët që duan të ikin
31/10 12:51
Top News – Covid, 418 raste të reja/ Kosova lajmëron masa të reja
30/10 22:11
Ministri i ekonomisë fiton tender/ Denoncimi i “Fiks Fare”, Kuçi: dorëhiqem nëse jam në konflikt
30/10 19:52
Top News – Kosova do ta sigurojë vaksinën antiCovid-19 përmes Bankës Botërore
30/10 12:12
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi – Një hap tjetër përpara me këndvështrime të ndryshme
30/10 10:40
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ 281 raste të reja dhe 4 viktima
28/10 19:04
Top News – Kosova nis procedurat për përdorimin e plazmës së gjakut për pacientët me COVID-19
28/10 15:54
Inspektorët e papaguar/ Mbikëqyrin masat anticovid në Prishtinë, por nuk marrin paratë shtesë
28/10 15:32
Top News – Infektohet me Covid/ Albin Kurti në vetëizolim
28/10 11:00
Serbë e shqiptarë, nuk bashkëpunojnë/ Pika e Merdares. Doganierët nën një çati, por të ndarë
27/10 19:59
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Të enjten takim në nivel ekspertësh
27/10 15:01
Top News – Pandemia në Kosovë/ Zemaj: Situata është e qëndrueshme
27/10 12:31
Infermierët kërkojnë rritje page/ Duan t’u paguhen më shumë orët e punës natën dhe në fundjavë
27/10 12:27
Top News – Afera e thesarit… Kosovë, vetëdorëzohet i kërkuari
26/10 20:20
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ 3 viktima dhe 205 raste të reja
26/10 19:14
Top News – Bizneset në Kosovë/ Ekspertet-pak përkrahje në pandemi
25/10 16:30
Top News – Kontrollet mjekesore/ Kosovë, të rikthehen në kufi
25/10 16:24
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ Dy viktima dhe 186 raste të reja
25/10 16:14