Top Channel/Ulen infektimet në Greqi,numri i të shtruarve në spitale dhe të intubuarve është i lartë
15/01/2022 02:28

Viktima e parë e mutacionit “Omicron” që tashmë mbizotëron në shumë zona të Greqisë deri në masën 90%, është një grua 77-vjeçare që vuante nga kanceri dhe që nuk ishte e vaksinuar. I pavaksinuar ishte edhe një 14-vjeçar në Fthiotidha , i cili humbi betejën me jetën pas një pneumonie të rëndë në mushkëri.

Top News – Dy vjet me viktima dhe infektime/ Koronavirusi drejt një faze të re dhe kufizime
23/01 14:05
Top News – Shqiptarët e ‘Sacra Corona Unita’/Hetime në Shqipëri për trafik kokaine e heroine
23/01 12:40
Top Channel/ Pandemia drejt një faze të re. Ekspertët paralajmërojnë për variante të reja
23/01 11:33
Top Channel/ “9 muaj luftë”: dalin detajet e planit rus të sulmit në Ukrainë!
23/01 09:21
Top Channel/ Sa 500 bomba të Hiroshimës, NASA llogarit fuqinë e vullkanit të Tonga
23/01 09:20
Top News- 90 përqind e popullësisë e vaksinuar/ Omicron ‘pushton’ Italinë, mbi 170 mijë raste ditore
23/01 01:13
Top Channel/ Karnivali i shkëlqyeshëm i Rio de Janeiro në Sambadrome
22/01 22:24
Top Channel/ Dy kanadezë vriten në përplasjen me armë në rezortin meksikan
22/01 22:24
Top Channel/ Mijëra protestojnë kundër ‘pasaportës së vaksinës’ në kryeqytetin e Suedisë
22/01 22:23
Top Channel/ Përleshje me policinë pas ndalimit të demonstrative në kryeqytetin e Burkina Faso
22/01 22:22
Top News-Berlusconi heq dorë!/Nuk do të garojë për president, ja arsyeja
22/01 22:12
Top News – Vritet një polic e plagoset një tjetër / Dhunë në Nju Jork: Të ndalen armët e zjarrit!
22/01 16:56
Top News – Bombarduesit rusë në Bjellorusi / Moska publikon videon, gati për luftë
22/01 16:36
Top News – ‘Financuan protestat në Serbi!’ / Gjermania, Britania dhe SHBA-ja, kundër Brnabiç
22/01 16:25
Top News – Rusia hyn në lindje të Ukrainës / Tanke, artileri dhe armë në zonat separatiste
22/01 16:23
Top News – Jo më ishuj të lumtur…! / Samoa dhe Kiribati në izolim, rastet e para të covidit
22/01 16:13
Top News – Majmunët në arrati, policia i kërkon / Kamioni me 100 kafshë aksidentohet në SHBA
22/01 16:11
Top News – Luftanijet ruse në Kanalin Anglez / Shoqërohen nga marina mbretërore, lufta në prag
22/01 16:02
Top Channel/Ndahet nga jeta Lordi i Butrintit!Krijoi fondacionin”Butrinti” bashkë me Lordin Rothcild
22/01 15:50
Top Channel/Çahet toka në Skoci, llava në fushë- panik mes banorëve!
22/01 15:25