Top Channel/ Tani po shqetësohemi vërtet: 10 UFO “rrethojnë” Stacionin Hapësinor Ndërkombëtar!
07/07/2021 15:18

Tani që qeveria amerikane foli hapur për to, raportet mbi UFO-t po vërshojnë nga të gjitha anët e nuk kanë të ndalur. The Sun ka publikuar së fundi fotot e 10 objekteve të vogla të errëta përqark Stacionit Hapësinore Ndërkombëtar. Mbështetësit e teorive të konspiracionit besojnë se bëhet fjalë për një flotë të vërtetë objektesh jashtëtokësore, e cila u regjistrua gjatë një live stream-i të vetë Nasa-s nga ISS-ja. Një i ashtequajtur gjuetar i UFO-ve, që në rrjetet sociale mban emrin "Mr MBB333" postoi foto nga zbulmi shokues, duke thënë se ato janë shkrepur nga Stacioni Hapësinore Ndërkombëtar mbi Atlantikun e jugut, rreth orës 8.30”. Komentet vërshuan e një prej tyre thoshte: “Sapo i kontrollova transmetimet e ISS-së dhe ato pikat e vogla, janë ende aty”! Prej dekadash janë hedhur poshtë si teori konspiracioni, por ish zyrtarë amerikanë të mbrojtjes, politikanë dhe ish presidentët Barack Obama dhe Bill Clinton të gjithë kanë pranuar se ka diçka të pazakontë që po ndodh në qiellin tonë. Spekulimet mes fansave të alieneve kanë marrë dhenë që kur u mësua se Pentagoni kishte përgatitur një raport duke i siguruar Kongresit dhe publikut një analizë për UFO-të me të dhëna të grumbulluara nga agjenci të shumta qeveritare.

Top Channel/Emrat një për një:Shkupi publikon për herë të parë të dhënat e atyre që luftuan me ISIS!
04/10 23:11
Top Channel/Vuçiç, tjetër paralajmërim misterioz: “Më keq se në vitet 90`, na pret një betejë e Stalingradit”!
04/10 23:09
Top News-Përdhunoi shqiptaren, Italia kërkon Robinhon/Braziliani i dënuar me 9 vite burg për krimin
04/10 22:46
Top Channel/BE-ja, dritë jeshile pagës minimale: “Dinjitoze, të përshtatet me inflacionin, por….”!
04/10 22:42
Top Channel/Drejtori i CIA-s: “Putini, i rrezikshëm nëse mbërthehet në qoshe”!
04/10 22:41
Top News-Polemika pas fotove të Harry e Megan/ Ekspertët e gjuhës së trupit-Duan të tregojnë pushtet
04/10 22:40
Top News- Supertanku rus në duart e ukrainasve/ T-90M, mjeti i blinduar me teknologjinë avangard
04/10 22:38
Top Channel/ Fitoi zgjedhjet, tërhiqet Borisov: “Nuk dua të jem kryeministër”!
04/10 19:42
Top Channel/ U hapi dyert refugjatëve në kulmin e krizës, Merkel fiton çmim nga OKB
04/10 19:00
Top Channel/Ukrainasit përgatiten për sulm bërthamor, marrin tableta jodi-NATO: Situata është serioze!
04/10 18:58
Top Channel/Peniani lëshon raketën, sirena e frikë në Tokio-ekspertët: Kërcënim bërthamor!
04/10 18:57
Top Channel/ Elon Musk krahason Kosovën me Donbasin, reagime të ashpra në Prishtinë!
04/10 18:34
Top News – Ankaraja e frikësuar nga Athina!/Greqia, flotë avionësh më të mirë se Turqia
04/10 18:33
Top News- Bjellorusia pranon se është në luftë!/Lukashenko konfirmon lëshimin e raketave në Ukrainë
04/10 18:30
Top News- Donald Trump padit CNN për shpifje/ Ish-presidenti kërkon 475 milionë dollarë
04/10 17:06
Top News-Ja si mund të përfundojë kjo luftë…/Putin i rrëzuar Rusia e shpërbërë NATO përballë Kinës
04/10 17:00
Top News – Fjetja jashtë nën yje! / Trendi i ri befasues i vitit 2022
04/10 16:02
Top News – Një karikues për çdo telefon/BE miraton reformën për ‘pajisjen universale’
04/10 15:43
Top News – SHBA dhe Koreja e Jugut në kundërsulm/’Bomba me preçizion’ pas raketës mbi Japoni
04/10 15:42
Top News – Nobeli i Fizikës ndahet në tre pjesë/Vlerësohen kërkuesit e mekanikës kuantike
04/10 15:25