Top Channel/ Superkupa e Shqipërisë/ Tirana kampione përballë Vllaznisë fitueses së Kupës
07/12/2022 20:01

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Neës – Turqia e gjunjëzuar nga tërmeti / Edhe Dries Mertens në ndihmë të të prekurve
08/02 19:17
Top News – ‘Hidhërohet’ botërori i skive për Colturi / Dëmtohet në stërvitje, tërhiqet nga eventi
08/02 15:55
Top Channel/ Ekipi sportiv shuhet nën rrënoja/ Tragjedia në Hatay, qytetin e ‘shembur’
08/02 15:28
Top News – Në pritje të sezonit të ri në F1 / Alfa Romeo i prezanton botës makinën e re, C43
07/02 15:36
Top News – Mbaron ankthi për Christian Atsu / Futbollisti gjendet i gjallë nën rrënoja në Turqi
07/02 15:35
Top News – Ju kujtohet seriali ‘Holly and Benji’!/ Krijuesi i filmit të animuar synon futbollin real
06/02 18:01
Top Channel/ Flamurtari kryeson! Ekipi i femrave, ndër më të mirët
03/02 12:37
Top News – ‘Libri i Zi i Paraticit’ që dënoi Juven / Spikasin emrat e shqiptarëve Vrioni dhe Hajdari
31/01 16:05
Top Channel/ Era që “fshiu” federatën e Atletikës! Smajlaj dhe Ruli vazhdojnë gjyqet
30/01 16:05
Top News – Në qeli me truprojën e Ronaldinhos, jeta në burg e Dani Alves
29/01 14:15
Top News – Malta ‘ndahet në dysh’ / Presidenti i një klubi dorëhiqet për t’u bërë futbollist
28/01 16:35
Top Channel/ Më të mirët e futbollit! Redon Xhixha lojtari më i mirë i vitit
28/01 10:48
Top Channel/ Veliaj: Ky do jetë viti i investimeve të mëdha në sport
26/01 20:05
Top Channel/ Tirana merr frymë lirisht! Lajm i mirë për bardheblutë, në fushë sot Abazaj dhe Lushkja
26/01 15:43
Top News – UEFA, vendim kundër Putin/ ‘Superkupa e Europës’ nuk do të zhvillohet në Rusi
24/01 19:04
Top Channel/ Tirana “kalon në emergjencë”/ Bardheblutë ende në pritje të lirimit të merkatos
24/01 16:14
Top Channel/ Skiatori shqiptar i Francës, Alban Elezi mori medalje argjendi: Franca krenare për mua
22/01 20:40
Top News – Volejbollisti shqiptar arrin majat!/ Veliaj i dhuron medaljen e mirënjohjes së qytetit
22/01 13:19
Top Channel/ 5 medalje për Shqipërinë, skiatorja Lara Colturi do jetë në botërorin e të rriturve
21/01 15:35
Top Channel/ Dyshja e artë! Skiatoret ju ngjiten malit që në korrik për të qenë në majën e botës
20/01 19:56