Top Channel/ Sfidat e atletikës! Kreu i federatës: Sport që do rigjallëruar
04/06/2023 20:05

Vetëm 10 ditë në krye të federatës shqiptare të atletikës, Taulant Stërmasi është në kulmin e vrullit për aktivitetet kombëtare dhe ndërkombëtare që duhet të zhvillojë ky sport. Paralelisht me kampionatet ballkanike apo lojërat olimpike europiane dhe kampionatet kombëtare për të rinj dhe të rritur, një nga domosdoshmëritë kryesore aktuale për të është rivitalizimi i këtij sporti në numra trajnerësh dhe sportistësh.

Top Channel/ Ëndrra bëhet realitet! Kombëtarja shqiptare e të Amputuarve, pjesë në Ligën e Kombeve
23/09 20:13
Top Channel/ “Tirana Youth Run”/ Gara më e madhe e atletikës për moshat nga 8 deri në 18 vjeç
23/09 15:47
Top News – Inteligjenca Artificiale në futboll / ChatGPT përcakton formacionin e të gjitha kohërave
21/09 19:54
Top News- ‘Jam trajneri më i mirë në botë’ / Ish deputeti letër Dukës-Ua kaloj metodave të FIFA-s
20/09 16:21
Top News – Sa paguhen pilotët e Formula 1! / Revista ‘Forbes’ e zbulon, kryeson Max Verstappen
20/09 15:23
Top News -Arrihet marrëveshja me futbollistet / Spanja, pjesa më e madhe e tyre grumbullohen në ekip
20/09 12:48
Top News – Fillim i keq i javës për Lautaron / I grabitet restoranti në qendër të Milanos
19/09 15:58
Top News – Neymar nuk harron zakonin e vjetër / Tradhton sërish partneren e tij shtatzënë
19/09 13:38
Top News – ‘Çmenduri’ në Teheran / Cristiano Ronaldos i rezervohet një pritje si e një ylli rock-u
19/09 12:16
Top News – Spanja e futbollit të femrave / Vijon rebelimi i lojtareve kundër Federatës së Futbollit
19/09 12:15
Top News – Ronaldos i rezervojnë pritje madhështore në Teheran, qindra tifozë ndjekin pas autobusin
18/09 20:13
Top News – Emerson Royal, 2 gëzime në një ditë / Tottenham fiton dhe…futbollisti bëhet baba
18/09 16:26
Top Channel/ Shiten të gjitha biletat! Ndeshja Shqipëri-Çeki më 12 Tetor në “Arena Kombëtare”
18/09 13:04
Top Channel/ Stadiumi i ri i “Iliria”! Skuadra e Fushë-Krujës bëhet gati për sezonin e ri
17/09 12:53
Top News – 200 metra larg / Gjykatësi ia ndalon Rubialesit t’i afrohet Hermosos
15/09 22:29
Top News – Me akuzën për dhunë në familje / New York, vihet në pranga ylli i Houston Rockets në NBA
14/09 19:26
Top News – Çmimet ‘FIFA the Best’ / Caktohen 12 finalistët, cili do të fitojë!
14/09 18:43
Top News – Trajnerët më ‘dorëshpuar’ / Pep Guardiola kryeson klasifikimin e ‘The Sun’
14/09 18:42
Top News – Kosova mërzitet me Shqipërinë, shkak bëhen Daku dhe Muja
13/09 22:31
Top Channel/ Rikthehet kampionati! Tirana do presë Skënderbeun, ndërkohë që Vllaznia pret Partizanin
13/09 15:39