Top Channel/ Sanksione ndaj Kurtit?/ Sot në kuvendin e Kosovës priten debate
08/06/2023 12:32

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – I dërguari gjerman në zyrën e Kurtit /Sarrazin: Sulm kriminal dhe terrorist ndaj policisë
25/09 14:37
Top Channel/ Vrasja e policit/ Kurti: formacion terrorist i organizuar nga Beogradi
25/09 12:44
Top Channel/ Kosova mban zi! Flamujt në gjysmështizë për policin e vrarë nga sulmi terrorist serb
25/09 12:44
Top Channel/ Lajçak reagon sërish, nuk e cilëson sulmin terrorist: “T`i kthehemi dialogut”!
25/09 11:42
Top News – Kosova sot mban zi! / Flamujt në gjysmë shtizë për policin e vrarë
25/09 11:41
Top News – ‘Spastrohet’ manastiri i Banjskës / 3 sulmues të vrarë, 6 të arrestuar. Kapet arsenali
25/09 11:39
Top Channel/ Veriu i Kosovës, 12 orë luftë! Serbët vrasin policin. Eliminohen 3, arrestohen 6
24/09 23:12
Top Channel/ Vuçiç bën me faj KFOR-in e Kurtin për luftën në Veri: Na vrisni, s’e njohim Kosovën!
24/09 22:25
Top News- “Serbët në Kosovë u revoltuan”/ Vuçiç fajëson Kurtin për ngjarjet- Shkaktar i vetëm
24/09 22:21
Top News- ‘Të heqim dorë nga roli neutral’ / Bardhi letër për qëndrimin e qeverisë ndaj Kosovës
24/09 21:19
Top News – Dënojnë sulmin serb në Veri/ Reagojnë Kroacia e Turqia-Ndëshkim shembullor autorëve
24/09 21:19
Top News- ‘Jam kurioz për justifikimin e Vuçiç’/ Zyrtari i lartë gjerman thumbon Serbinë për sulmin
24/09 20:50
Top Channel/ Sot Kosova ka një hero më shumë! Familja e Afrim Bunjakut: Kush bie për atdhe, rilind!
24/09 19:57
Top Channel/ Serbët, luftë me policinë e Kosovës! Eliminohen tre nga agresorët që vranë policin
24/09 19:42
Top News – Gjermania mbështet fuqimisht Kosovën / Dënon sulmin e nis me urgjencë të dërguarin e saj
24/09 19:00
Top News – Tensionet në Kosovë / ‘Shqipëria të mbledhë Këshillin e Sigurisë’
24/09 18:51
Top News- “Na sulmuan në mënyrë tinzare”/ Kolegu tregon momentet e fundit me policin e vrarë
24/09 18:38
Top News- ‘Lajmi i rremë i Petkoviç’/ E shpërndau disa orë para sulmit ndaj policisë
24/09 18:21
Top News – ‘Reagimi i turpshëm i Borrell’ / Gërvalla i përgjigjet deklaratës së kryediplomatit të BE
24/09 18:16
Top Channel/ Gërvalla kundër Borrell: E turpshme, asnjë fjalë kundër terroristëve që vrasin policët
24/09 18:14