Top Channel/ Pirro Dhima kundër Shqipërisë! Kërkon pezullimin e presidentit të peshëngritjes, Gjoza
06/09/2022 14:23

Rasti i dopingut të Evangjeli Velit ka shërbyer për të shndërruar marrëdhëniet mes federatës shqiptare të peshëngritjes dhe asaj greke në një fushë betejë kërcënimesh akuzash që shumë shpejt pritet të shkojnë në gjyq.

Top News – Pas protestës së heshtur / Lojtarët e Iranit këndojnë himnin, preken tifozët
25/11 12:40
Top Channel/ Briken Calja, gati për botërorin! Dy javë nga garat peshëngritësi rikthehet në formë
24/11 15:32
Top News-Teksa stërvitet në Botërorin e Katarit/ Ronaldo dhe Man.Utd zgjidhin kontratën me konsensus
22/11 22:14
Top News – Gjermania debuton me Japoninë/Shfaqen probleme për Flick,do të mungojë Sane
22/11 12:45
Top News- Të çmendur për birra në Katar/ Vendimi i papritur zemëron keq tifozët
21/11 16:57
Top News – Sot nis festa e futbollit/Në Al Bayt, ceremonia e hapjes së kampionatit botëror
20/11 13:46
Top News – Media angleze vë alarmin te FIFA’ / Katari fitoi shumë penallti në ndeshjet miqësore’
19/11 15:55
Top News- Sanksione pa nisur ende botërori/Kane do mbajë shiritin e kapitenit me ngjyrat e ylberit
19/11 15:43
Top News- Kombëtarja mbyll vitin 2022/ Reja-Në skuadrën kuqezi vijnë ata që ndjejnë fanelën
18/11 17:26
Top Channel/ Arbitra shqiptarë për Shqipëri-Itali! Genc Nuza me Fatlum Berishën dhe Bujar Selimaj
16/11 19:57
Top Channel/ Miqësorja me Italinë/ Policia shpall masat e sigurisë dhe bllokimin e rrugëve
16/11 12:41
Top Channel/Kombëtarja italiane viziton “Air Albania”, nesër sfida miqësore!Biletat janë “sold out”
15/11 19:37
Top Channel/ Surprizat e kombëtares! Kuqezinjtë sërish të përgjysmuar, mungojnë emra të mëdhenj
14/11 15:24
Top News – Futbollistët e kombëtares në unison/’Ndeshja me Italine, e veçantë dhe e madhe’
14/11 15:00
Top Channel / Messi dhe Ronaldo, ‘Last Dance’/Yjet që do të luajnë botërorin e fundit në karrierë
13/11 13:39
Top Channel/ Bushi teston grupin e ri! Kombëtarja U21, dy ndeshje me Malin e Zi dhe San Marinon
11/11 15:37
Top News- Nga Pogba te Jesus Corona/ Yjet e futbollit që ‘do të lënë jetim’ Botërorin
11/11 12:20
Top News – Katari do t’i ‘fusë’ tifozët në kontejner! 200 dollarë nata në kompleksin e pazakonshëm
10/11 11:56
Top Channel/Shqipëria mundet nga Katari! Kuqezinjtë zhvilluan ndeshje të mirë pavarësisht rezultatit
10/11 11:15
Top Channel/ Nesër miqësorja me Katarin/ Ekipi mbërrin në Marbeja. Në dispozicion të Rejas skuadra B
08/11 20:03