Top Channel/ Përkujtohet Ibrahim Rugova/ Osmani dhe Albin Kurti bëjnë homazhe për ish- presidentin
21/01/2022 18:17

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Krahasimi i Kosovës me Ukrainën / Kurti zemërohet me Putinin: Është injorancë!
19/05 18:19
Top News- Bllokohet rritja e energjisë në Kosovë / Gjykata e cilëson të pabazuar rritjen e tarifave
18/05 21:25
Top Channel/ UÇK, dënime nga Haga/ Gjykata shpall fajtorë Hysni Gucatin dhe Nasim Haradinajn
18/05 19:47
Top News- Vuçiç informon klerikët për presionet!/Presidenti serb – Nyja Kosovë do zgjidhet shpejt
18/05 18:58
Top Channel/ Takimi Sullivan-Kurti: SHBA mbështet dialogun për një marrëveshje Kosovë-Serbi
18/05 18:57
Top News – SHBA, lëvdata për Kosovën / Kurti takon këshilltarin e Biden për Siguri Kombëtare
18/05 14:50
Top News – Tjetër alarm për bombë në Prishtinë / Evakuohet shkolla e mesme, policia në aksion
18/05 14:20
Top Channel/ Tjetër alarm për bombë në një shkollë në Prishtinë, policia rrethon objektin
18/05 14:02
Top Channel/ Dënime nga Haga/ Gjykata shpall fajtorë Hysni Gucatin dhe Nasim Haradinajn
18/05 12:58
Top News – Gucati e Haradinaj, 4.5 vite burg / Dënohen nga Gjykata Speciale, plus gjobë 100 euro
18/05 12:20
Top Channel/ Dënohet për keqpërdorim detyre deputetja e Vetëvendosjes
17/05 19:52
Top News- Drejtuesit e UÇK para vendimit të Hagës/Me sa vite burg mund të dënohen Gucati e Haradinaj
17/05 19:05
Top News- Deputetja dënohet me 3 vite burg / Skandali që ‘fundosi’ politikanen e Vetëvendosjes
17/05 17:34
Top News- Kosova shton sanksionet ndaj Rusisë / Prishtina, në një linjë me masat e vëna nga BE-SHBA
16/05 19:59
Top Channel/ Bisedimet Kosovë-Serbi/ Beogradi shantazh me rikthimin e “bashkësisë së komunave serbe”
16/05 19:50
Top Channel/ Kosova godet Rusinë e Bjellorusinë: Masa të reja më të rrepta, ne në krah të SHBA!
16/05 15:16
Top Channel/ Ftesa. Ejani në Shqipëri/ Vizitorët nga Kosova përbëjnë 50% të turistëve në një vit
14/05 19:28
Top News- Përplasje në Kuvendin e Kosovës / Opozita kundër Projektligjit për pagën minimale
13/05 18:30
Top Channel/ DASH: Kosova dhe Serbia i zgjedhin vetë prioritetet për politikë të jashtme
13/05 11:58
Top Channel/ Greva në Kosovë/ Nuk u bë mësim për një orë. Në grevë dhe administrata e energjetika
12/05 19:43