Top Channel/ Mijëra banka shkolle bosh/ Emigrimi dhe rajonizimi i shkollave uli numrin e nxënësve
11/02/2022 19:43

Amela po vijon klasën e katërt pa shoqen e saj më të mirë e cila është larguar nga Shqipëria. 9-vjecarja dëshiron që ajo të kthehet.

Top News/ Zbulohet paga vjetore e Princit William
24/07 11:36
Top News/ Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard
24/07 11:35
Top News/ Një hetim, dy raporte! TIMS, ku dallojnë qëndrimet mes PS dhe PD
24/07 11:30
Top News/ Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve
24/07 11:22
Top News/ Me syze dhe telefon në vesh, mbërrin në GJKKO Alketa Pere (Ymeri)
24/07 11:22
Top Channel/ Skandali te Onkologjiku!Top Channel/ Skandali te Onkologjiku! Mjeku Gashi futet në Gjykatë, këtë herë nuk ikën me vrap
24/07 11:21
Top Channel/ Abuzonin seksualisht me një 16-vjeçare, arrestohen dy persona! Prej muajsh…
24/07 11:19
Top News/ 45 mijë USD për ëndrrën amerikane. Skema, rrjet falsifikimi nga Malësia e Madhe në Meksikë
24/07 11:14
Top Channel/ Skifterët shqiptarë në Mykonos bënë kërdinë! Ja vendi ku fshihnin sendet e vjedhura
24/07 11:07
Top Channel/ Çadra falas për plazhet publike në Vlorë, Rama: Janë për të gjithë pushuesit
24/07 11:05
Top News/ Mjeku Edmond Gashi në GJKKO, gjykata vendos masat e sigurisë për 7 të akuzuarit
24/07 10:59
Top News/ Prangoset shqiptari në Mykonos/ Kreu 7 vjedhje me bandën e tij me vlerë 55 mijë euro
24/07 10:54
Top News/ Maratona e deputetëve për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, diskutime 3-ditore
24/07 10:49
Top News/ Përdhunohet 16-vjeçarja në Maliq/ E mitura shfrytëzohej edhe për prostitucion, 2 në pranga
24/07 10:43
Top News- Fishat e diabetit falas, Koçiu- Kemi shtuar edhe personat me aftësi të kufizuara
24/07 10:36
Top News/ Barnat me rimbursim, miratohet ligji që përfshin më shumë medikamente
24/07 10:31
Top News/ Rritet mortaliteti në Shkodër dhe Kukës/ Shënuan më shumë vdekje gjatë dekadës së fundit
24/07 10:22
Top News/ Çadra falas në jug të vendit, Rama publikon pamje nga plazhi publik në Vlorë
24/07 09:28
Top Channel/ “Vishu me antiplumb”, Berisha ‘paralajmëron’ Veliajn: Prej zverku do dalësh nga zyra
23/07 22:44
Top Channel/ Ligj të posaçëm për TIMS. Salianji: Policët shitën të dhënat tek grupet e krimit
23/07 22:31