Top Channel / Me Shpatë e pistoleta / Arrestohen 4 persona në Tiranë
19/03/2023 13:06

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Çmimet e reja të karburanteve/ Rritet nafta e benzina, gazi nuk ndryshon
23/03 18:08
Top News – Përdori fondin e emergjencës/Berisha: Ahmetaj firmosi e sigloi procedurat antiligjore
23/03 17:47
Top Channel/ Aksident i rëndë në rrugën e Kombit! Përmbyset kamioni, ndërron jetë drejtuesi
23/03 16:24
Top Channel/ Droga shitej në shkolla/ Shpërndarësit furnizoheshin nga një person nga Lindja e Mesme
23/03 15:47
Top News – ‘Jo në Facebook, se e ka edhe gruaja’/ Përgjimet e shpërndarësve të drogës në Tiranë
23/03 15:42
Top Channel/ Rama, takim me Rishi Sunak/ Vizita në Angli për emigrantët dhe marrëdhëniet dypalëshe
23/03 15:42
Top Channel/ Gjyqi për “Gërdecin”/ Seanca e parë për të vendosur nëse do kalohet në gjykim në themel
23/03 15:41
Top Channel/ “Këtu vallzohet me hijet”, filmi më i fundit i regjisorit Pluton Vasi
23/03 15:37
Top Channel/ Beteja brenda PD-së/ Foltorja kërkon të mos regjistrohet PD-ja e Alibeajt
23/03 15:35
Top Channel/ Kuvendi refuzon Berishën!Deputetët e foltores kërkuan mocion debati për raportin e DASH
23/03 15:30
Top Channel/ “Marrëveshja e Ohrit e mirë”/ Ish-Presidenti i Kosovës Sejdiu për bisedimet me Serbinë
23/03 15:25
Top Channel/ Edi Rama takohet me Kryetarin e Kuvendit të Mbretërisë së Bashkuar, Lindsay Hoyle
23/03 15:10
Top News – Burg për shpërndarësit e Tiranës/ Nga pluhuri zanave te ‘vëllai i madh’, zbulohen kodet
23/03 14:56
Top News – Pse na kritikon DASH për burgjet/Shifrat zyrtare, 6 në 10 persona të pafajshëm në izolim
23/03 14:48
Top Channel/ Rama për BBC: Ndryshoni optikën për shqiptarët, gjuha e Braverman e turpshme!
23/03 14:40
Top Channel/ “Artisti i botës së politikës”, The Guardian për Ramën: Përzien bojrat me politikën!
23/03 14:17
Top Channel/ Interpelancë në Kuvend, Manastirliu: Është rritur mbështetja e familjeve në nevojë
23/03 14:08
Top Channel/ “1 në 2 shqiptarë rrezikon varfërinë”, Leskaj: Të caktohet minimumi jetik zyrtar!
23/03 14:03
Top Channel/ Kurti për Asociacionin: Ndërmjetësuesit e dialogut ishin të qartë, s’ka kompetenca…
23/03 13:45
Top Channel/ Bylykbashi: Opozitës po i zhdukni çdo hapësirë kontrolli mbi maxhorancën
23/03 13:42