Top Channel/ Durrës, zjarr në banesë, fatmirësisht pa të lënduar
24/09/2021 13:59

Një shtëpi në fshatin Kullë në Manëz të Durrësit është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Policia njofton se rreth orës 11:50 ka rënë zjarr në banesën e shtetasit me iniciale I.Q. Nuk dihet çfarë e shkaktoi zjarrin. Zjarrfikësit po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërkohë që si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Top Channel/ Mësuesit, jo si infermierët! Ekspertët e arsimit: Duhen marrë masa për t’i mbajtur
04/12 19:46
Top Channel/ Duhen mbi 2 mijë mësues! Mungesat më të mëdha në Tiranë, Durrës, Dibër e Kukës
04/12 19:36
Top Channel/ “Magjia” e festave! Sheshi “Skënderbej”, kryeqendra e dhjetorit festiv
04/12 15:33
Top Channel/ Parregullsitë e primareve, procese pa garë në PD dhe tërheqje kandidatësh
04/12 15:27
Top Channel /Ankesat për parregullsi /Në primare votojnë anëtarë dhe simpatizantë
04/12 15:19
Top Channel/ Qendrat shëndetësore në Stëblevë pa mjekë! Për urgjenca ka vetëm infermierë
04/12 15:01
Top News – Samiti i 6 dhjetorit në Tiran / Rama- Siguria nuk negociohet. Duan të njollosin vendin
04/12 14:58
Top Channel /Bërxulla në protestë më 6 dhjetor/ Banorët do të mblidhen kundër Ministrisë dhe Gener 2
04/12 14:57
Top News – Dorëheqja e kandidatëve nga primaret/Berisha- Tregues se në PD ekziston liria e shprehjes
04/12 14:42
Top News- Rama paralajmëron Aleksandër Vuçiç/‘Katastrofë për Serbinë nëse nuk vjen në Tiranë’!
04/12 14:23
Top News – Protesta e thirrur në bulevard/Berisha shpërfill perimetrin: Mos gaboni të na ndaloni!
04/12 14:13
Top News – Rritja e çmimit të energjisë/ Rama- Nuk ka vendim për dhjetorin, e vendos ministria
04/12 14:12
Top News – Transportonte emigrantë të paligjshëm / Kapet në tentativë adoleshenti në Qafë Botë
04/12 13:55
Top News – Akuza për manipulime dhe njëanshmëri/ 7 kandidatë tërhiqen nga gara për primaret në PD
04/12 13:05
Top Channel/ Boshatisja e klasave, shkolla në fshatin Kullaj u kthe në hambar, e mbyllur që në 2019
04/12 12:34
Top Channel/ Protesta e banorëve të Bërxullës, vazhdojnë qëndresën kundër Ministrisë dhe Gener 2
04/12 12:24
Top Channel/ Tërhiqet kandidati në Devoll, Arben Miza u hap rrugën grave: Duhen figura të reja
04/12 12:22
Top Channel/ Tërhiqen kandidati në Belsh, edhe në Gramsh mbeti vetëm një kandidat në garë
04/12 12:21
Top Channel/ Primaret e parregullsive! Tërhiqen shumë kandidatë dhe probleme me listat
04/12 12:21
Top Channel/ Lezhë, probleme me listat, nis me vonesë procesi i votimit për primaret
04/12 12:20