Top Channel/ 250 stola të thyer në stadium, tifozët e Partizanit ‘i shkulën’ vendit gjatë derbit
27/10/2021 19:12

Tirana dhe Partizani janë dënuar nga FSHF për sjellje të gabuar të tifozëve. kujtojmë se tifozët kanë shkatërruar 250 stola në stadiumin Air Albania gjatë derbit mes Tiranës e Partizanit, ndaj Komisioni i Disiplinës vendosi t’i gjobisë të dy skuadrat me 200 mijë lekë secilën. Përveç gjobës skuadrat do të paguajnë të gjitha dëmet e shkaktuara në Air Albania, ndërsa Partizani përveç gjobës dënohet edhe me zhvillimin e 4 ndeshjeve pa tifozë. Po ashtu trajneri i Partizanit Ilir Daja pezullohet për dy ndeshje për shkak të ofendimit të arbitrit.

Top Channel/ Përgatitjet kundër Moldavisë/Prap ndryshime në listën e Silvinjos, dëmtohet Ivan Balliu
08/06 19:54
Top Channel/ Shqipëri-Bullgari/ Alban Bushi shpall listën me 22 lojtarët e grumbulluar për ndeshjen
08/06 19:30
Top News – Lionel Messi konfirmon zgjedhjen / ‘Nuk kthehem te Barcelona, shkoj tek Inter Miami’
08/06 12:05
Top News – Kualifikueset e Euro 2024/ Kombëtarja vijon punën për sfidat e radhës
07/06 18:06
Top Channel/ Përgatitjet e Kombëtares, vazhdojnë stërvitjet me grupin e paplotësuar të lojtarëve
07/06 15:42
Top Channel/ Pablo Zabaleta, eksperienca e Argjentinës dhe Man.City brenda kombëtares
06/06 19:56
Top Channel/ Sylvinho: Na presin 7 finale! Ndeshja e Shqipërisë me Moldavinë në arenën kombëtare
05/06 20:31
Top Channel/ Kampionët e Tiranës/ Veliaj takon volejbollistët dhe basketbollistët që morën trofeun
05/06 20:15
Top Channel/ Sfidat e atletikës! Kreu i federatës: Sport që do rigjallëruar
04/06 20:05
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Tirana dhe Egnatia po përballen në Elbasan
01/06 20:01
Top Channel/ “Kosova djepi i Serbisë”, federata e tenisit mbron Novak Gjokoviç
31/05 21:03
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Të enjten finalja mes Tiranës dhe Egnatias
31/05 17:50
Top Channel/ Lionel Mesi “vjen” në Tiranë, ja ku do të mund ta takoni atë çdo ditë
30/05 16:42
Top Channel/ Partizani feston titullin e 17-të në histori!
29/05 19:09
Top Channel / Gara e Tiranathlon! Not, çiklizëm dhe vrap sot në kryeqytet
28/05 15:16
Top Channel / Gara e Tiranathlon / Not, çiklizëm dhe vrap sot në kryeqytet
28/05 12:08
Top Channel/ Favorizoi Katarin, ish zyrtari FIFA nën akuzë për Kupën e Botës
27/05 21:29
Top Channel/ Lojtarët dhe tifozët e Tiranës sulmojnë arbitrin në ndeshjen me Bylisin
25/05 18:43
Top Channel/ Rrethi çiklistik i Shqipërisë, nis etapa e tretë Elbasan-Vlorë me gjatësi 143 km
24/05 15:28
Top Channel/ Rrethi çiklistik i Shqipërisë, nis etapa e tretë Elbasan-Vlorë me gjatësi 143 km
24/05 12:44