Papunësia u ul, INSTAT raporton se papunësia ka zbritur në 11.5 përqind
11/09/2019 21:55

“Papunësia në vend shënoi rënie prej gati 1 përqind në tremujorin e dytë të vitit”, lajmëroi Instituti i Statistikave.

Top Channel/ Luftë në Europë brenda disa javësh, paralajmërimi i gjeneralit amerikan
16/04 11:16
Top News – Trafikonte gra në Itali/ Arrestohet shqiptari i kërkuar nga Interpoli
16/04 11:12
Top News – Korçë, kapet në flagrancë 41 vjeçari/ Sekuestrohet një automatik dhe municion luftarak
16/04 11:11
Top News – Kush na përfaqësoi në Kuvend!/ Deklarimet që nxorën zbuluar nivelin e deputetëve
16/04 11:10
Top Channel/ Pentagoni konfirmon UFO-t, “Nuk e dimë c`janë këto objekte”
16/04 10:56
Top Channel/ Basha marrëveshje me shoqatën e fasonëve: Ndryshim do të thotë taksë e sheshtë 9%
16/04 10:11
Top Channel/ Punonjësit sezonalë që do të punësohen këtë vit në Greqi!
16/04 09:57
Top Channel/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari
16/04 09:37
E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23
Incident; Video Live në Instagram, që bëri Sindin të lërë studion – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:23
Sindi: Më falni, unë po largohem, Murati e ndjek nga pas – Përputhen, 15 Prill 2021
16/04 09:22
Protesta të dhunshme në Greqi/ Mijëra studentë u përplasën me policinë në Selanik, kundërshtojnë ligjin e qeverisë
16/04 01:57
Top Channel/ Vizita e Dendias nuk solli qetësi,deklarata të forta nga ministrat e Greqisë e Turqisë
16/04 01:54
Edicioni Informativ, 16 Prill 2021, Ora 00:00
16/04 01:50
Top Channel/ Basha në njësinë 4 në Tiranë: Padurimin për ndryshim e ndjej kudo
15/04 22:48
Top News – E mban ‘sekret’ firmën/ Von der Leyen merr dozën e parë të vaksinës
15/04 22:34
Top News – Skandal në Danimarkë/ Vdesin 3 persona nga salmonela në ilaçet bimore
15/04 22:27
Top News – Vjosa Osmani dhe Albin Kurti/ Emërojnë shefin e agjencisë së zbulimit në Kosovë
15/04 22:23
Top News – ‘Jam dakord me ambasadoren Yuri Kim’/ Rama: Shitja dhe blerja e votës është mëkat!
15/04 22:15
Top News – Francë, rrëmbehet 8 vjeçarja/ E dyshuar kryesore nëna e saj
15/04 22:10