Pamje të tornados së tmerrshme
25/06/2016 00:00

Qyteti Yangcheng në Kinë u godit më 23 qershor nga një tornado më e madhja e kohëve të fundit, ku mbetën të vdekur 98 persona, ndërsa mbi 800 të tjerë mbetën të plagosur.

Top News – Erdogani një marionetë…/ Kush është personazhi misterioz që qëndron pas tij
14/04 14:23
Top News- ‘Terrorizmi bërthamor’ i Izraelit/ Irani kundërpërgjigjet-pasurojmë uraniumin në 60%
14/04 14:18
Top News – Përmbyset anija në SHBA/ 12 Persona Mungojnë në Apel pas stuhisë së fuqishme
14/04 14:14
Top News – I pari i prodhuar në vend/ Koreja e jugut prezanton avionin e saj ushtarak KF-X
14/04 14:13
Top Channel/ Biden i shtrin dorën Putinit, “Hajde takohemi”!
14/04 13:39
Top Channel/ Tensionet me Rusinë, SHBA nis luftanijet në Detin e Zi
14/04 13:21
Top Channel/ Italianët vërshojnë në Serbi për t`u vaksinuar, duan Pfizer dhe Sputnik
14/04 12:19
Top Channel/ Natoja, mbledhje urgjente krize paralajmëron Rusinë për Ukrainën
14/04 12:17
Top Channel/ Europa në valën e tretë të pandemisë, Anglia i kthehet normalitetit
14/04 12:13
Top News – Arti e kultura në 1 vit pandemi/ Kriza globale e shëndetit publik, gjunjëzon sektorin
14/04 12:04
Top News – Po vijnë risitë e Apple/ Më 20 prill priten surprizat e kompanisë
14/04 11:56
Top News – Rastet e rralla të mpiksjeve/ SHBA, Afrika e Jugut e BE ndalin johnson & johnson
14/04 11:55
Top News – SHBA i drejtohet Kinës/ John Kerry në Pekin për bisedime për klimën
14/04 11:55
Top News – Bllokoi Suezin për një javë/ Egjipti konfiskon ‘Ever Given’, 900 mln usd dëme
14/04 11:55
Top News – Biden i telefonon Putinit/ E fton në takim por Moska dërgon trupa në kufi
14/04 11:55
Top Channel/ Kishte dy vjet polic, qëllon dhe vret 16 vjecarin
14/04 11:34
Top Channel/ Biden përpara sprovës, armiqtë e Amerikës “bëhen bashkë”
14/04 11:25
Top Channel/ Kompensim për Suezin, Egjipti merr peng anijen “Ever Given”
14/04 11:24
Top Channel/ Të shtëna në kufi me Ukrainën, presidenti ikën me vrap!
14/04 10:24
Top News – Grabitet lepuri më i madh në botë/ Pronarja ofron 1000 paund shpërblim për ta kthyer
13/04 22:04