Një minutë heshtje në nder të Maradonës/ Nis ndeshja mes Kombëtares sonë të femrave dhe Qipros
27/11/2020 15:03

Ka nisur me një minutë heshtje në nderim të legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona, ndeshja mes Kombëtares së Femrave të Shqipërisë dhe Qipros. Ndeshja kualifikuese e Evropianit të Femrave luhet në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa Kombëtarja shqiptare vuan mungesat e futbollistes Hamidi dhe trajnerit Armir Grima, të cilët kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Pas Qipros, vajzat e Kombëtares do të udhëtojnë për në Lisbonë, ku do të përballen me Portugalinë.

Superliga, tre ndeshje të shtunën, përballjet mund t’i ndiqni në Digitalb
15/01 16:25
Palestrat 10 muaj mbyllur/ Volejbolli dhe basketbolli drejt shkrirjes, thuajse një vit pa aktivitet
14/01 20:00
Rusi kampion për Shqipërinë/ Gjimnasti Matvei Petrov fitues në evropianin e gjimnastikës
11/01 19:57
Top News – E çuditshme me KOKSH/ Mban në fshehtësi asamblenë statutore
11/01 12:04
Nga Palermo te Dinamo/ Farbricio Mikoli zv/trajneri i ekipit kryeqytetas
09/01 19:46
Tiranës i hiqet dënimi/ Ekipi mund të realizojë merkaton e futbollistëve
08/01 15:34
Si do riparohet fusha e Air Albania/ Brenda janarit do instalohen llampat dhe sistemi i ventilimit
06/01 19:58
Moriero në stolin e Dinamos/ Ish lojtari i Interit vjen të drejtojë skuadrën
05/01 19:59
Tirana në merkato/ Do prezantohet futbollisti i ri para ndeshjes me Bylisin
04/01 20:22
Sa vlejti bojkoti i futbollit/ Presidenti i ligës: Duhet të vazhdojmë, por jo më me bojkot
04/01 15:52
“Mendojnë akoma se jam me Tiranën”/ Gent Muca flet për herë të parë pas largimit në Kosovë
03/01 20:26
Kukësi fshikullon arbitrat/Bilanci i vitit 2020,Hallaçi do drejtojë skuadrën deri në fund të sezonit
02/01 19:52
Vllaznia, kampione e dimrit/ Trajneri Brdariç: Sekreti është fryma e ekipit. Nuk është thjeshtë fat
29/12 19:57
Top News – Federata e Qitjes, Stefan Rrufa konfirmohet president
20/12 12:04
Rikthimi i Starovës te Teuta/ Ekipi durrsak renditet i pesti në Superligë me 1 fitore dhe 7 barazime
17/12 19:53
Europiani i Gjimnastikës, një rus i jep medaljen e artë Shqipërisë
13/12 15:40
Kaos në Komitetin Olimpik/ Gjykata anuloni mbledhjen e radhës
11/12 15:39
Top News – Reja e di si fitohet/ Trajneri rrëfen sekretet e tij
05/12 17:41
Top News – Jashtë të dy vajzat! Testamenti multimilionësh i Diego
05/12 17:39
Vllaznia, kampione në taekwondo/ Ekipi më 120 sportistë që lindi nga pasioni i një të riu
05/12 15:42