Monitorime/ Ilir Meta me tone të larta “SPAK-u torollaku” – Fiks Fare
16/04/2024 21:00

Gjatë një intetvistë televizive Ilir Meta ka folur me tone të ashpra për hetimet e SPAK-ut, "SPAK-u torollaku". Edi Ramën do ta shqepin thotë ai,do ta mundim. Edhe për marrëdhënien me znj.Kryemadhi ai shprehet se raporti mes tyre është tronditur thellë.

Episodi i plotë – Fiks Fare, 17 Maj 2024
17/05 21:01
Monitorime/ Ja se si flitet me tiganët kur nuk të binden – Fiks Fare
17/05 21:00
Varrezat e Durrësit i mbulon bari dhe gjarpërinjtë, familjarët braktisin të afërmit – Fiks Fare
17/05 20:45
Bletët e komshiut i ‘zaptojnë’ shtëpinë, çifti rrezikon jetën – Fiks Fare
17/05 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 16 Maj 2024
16/05 21:01
Monitorime/ Idrizi: Bejleri do rregullojë çezmat e sifonët në PE – Big Brother VIP 3
16/05 21:00
Skandali i kredive, debia 7.100 lekë shkoi 1.4 milionë! MCA dhe FINAL zhvasin qytetarët – Fiks Fare
16/05 20:45
Berisha: Fitoren e kemi në pëllëmbë të dorës! Hedh fall ky apo…? – Fiks Fare
16/05 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 15 Maj 2024
15/05 21:01
Monitorime/ Bërtet moderatorja, ia kërcasin qafën live – Fiks Fare
15/05 21:00
Rruget në Shqipëri të mbetura rrugëve, gropat me thellësi deri në gjysmë metër – Fiks Fare
15/05 20:45
Dy standartet e Berishës për SPAK-un, herë organizatë kriminale e herë drejtësi – Fiks Fare
15/05 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 14 Maj 2024
14/05 21:01
Monitorime/ Në vitet ’90 vajzat si rimel përdornin bojën e këpucëve – Fiks Fare
14/05 21:00
Kreu i shoqatës mashtron ish të përndjekurin e verbër, i merr 6 mln lekë – Fiks Fare
14/05 20:45
Berisha thirrje për të hequr Ramën e Veliajn, po a e dëgjon kush? – Fiks Fare
14/05 20:30
Opozita ‘në flakë’ nga vizita e Ramës në Athinë, Meta takim me macet – Fiks Fare
13/05 21:45
Episodi i plotë – Fiks Fare, 13 Maj 2024
13/05 21:01
Monitorime/ A po zëvendësohet partneri në seks nga robotët?! – Fiks Fare
13/05 21:00
Berisha: Rama dështoi në Athinë! Po ata në stadium çfarë ishin? – Fiks Fare
13/05 20:30