Kosova ndalon zyrtarët nga Beogradi të marrin pjesë në fushatën e zgjedhjeve
03/10/2019 12:29

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka marrë vendim për t’u ndaluar hyrjen ne Kosovë zyrtarëve serbë nga Beogradi, për të bërë fushatë për partitë serbe.

Nisin gërmimet në Serbi/ 7 km nga kufiri me Kosovën kërkohen trupat e shqiptarëve të vrarë në luftë
04/12 19:46
Top News – 11 viktima nga covid/ Kosovë, 478 të infektuar të rinj
04/12 18:13
Top News – Cakaj në Prishtinë/ Takon Osmanin dhe Hotin
04/12 17:15
Top News – Kosovë, bilanc tragjik/ 22 të vdekur, 627 raste të reja
03/12 17:25
Banorët e Krushës në protestë/ Gjykata i ul dënimin serbit të burgosur për masakrën
03/12 15:28
Top News – Kosovë, rekord vdekjesh/ Spitalet pa rezerva oksigjeni
02/12 20:37
Top News – 14 viktima në Kosovë/ Vjosa Osmani shërohet nga covidi
02/12 17:15
Top News – Kosova nuk rrezikon/ Masat anticovid mbeten në fuqi
01/12 21:14
Hiqet statuja problematike/ Në Prizren “Adem Jashari” do të riparohet
01/12 19:45
Top News – Kosovë, 10 viktima/ 521 raste të reja me covid
01/12 17:35
Top News – Menaxhimi i pandemisë/ Kosovë, opozita kritika qeverisë
30/11 22:02
Top News – Eksperte të Kosovës/ Vizitojnë varrezën masive në Serbi
30/11 21:45
Top News – Zgjedhjet në Podujeve/ Gashi- do të analizojmë humbjen
30/11 18:14
Top News – Vaksina e gripit/ Kosovë, fillon shpërndarja e saj
30/11 14:11
Top News – Podujevë e Mitrovicë, votohet për kryetarët e rinj
29/11 13:17
Top News – Polemika në Kosovë/ Për shtatoren e Skenderbeut
29/11 12:56
Top News – Nuk ka ulje në Kosovë/ 14 viktima dhe 639 raste të reja
28/11 18:17
Prishtina sot është kuqezi/ Festime në Kosovë për Ditën e Flamurit
28/11 15:43
Top News – Kosova rrit zonat e kuqe/ 12 të vdekur, 764 raste të reja
27/11 20:12
Vaksinimi nga gripi në Kosovë/ Merren 200 mijë doza për të vaksinuar edhe të moshuarit
27/11 19:41