Hetimi për Tirana-Bylis/ Refik Halili mohon akuzat: Skuadra është e pastër
14/07/2020 19:57

Jane mbyllu seancat degjimore te komisionit te etikes be fshf. ne diten edyte iane qene te prandaj shem drejtues dhe futbollist te tiranes. menjehere pas seances se pare degjimore presidenti refik halili ritheksoi faktin se tirana eshte uashte cdocdyshimi per trukim ndeshjeje

Top Channel/ Çerekfinalet e Kupës/ Vllaznia mund Flamurtarin në Vlorë, Laçi barazon me Egnatian
26/01 19:17
Top News- Dy vjet pa legjendën e NBA/ Përkujtohet Bryant, Mamba Mentality ndryshoi sportin
26/01 13:00
Top News- Të tmerruar nga grabitjet e shtëpive/Yjet e Premier League punësojnë trupa speciale
25/01 17:12
Top News- Tirana fiton Derbin me Dinamon/ Bardheblutë, sërish 6 pikë përpara Kukësit
25/01 10:52
Top Channel/ Tirana fiton derbin me Dinamon.Ndeshja u vendos nga një gol i Xhixhës në minutën e 69
25/01 03:08
Top Channel/ Zgjedhjet në FSHF. Debate për zgjedhjen e presidentit të shoqatës rajonale të Tiranës
24/01 23:06
Top News- Derbi në fushë, Policia në mes!/ Supermasa për sfidën mes Dinamos e Tiranës
24/01 14:57
Top News-Kukësi rigjen fitoren/ Mund Skënderbeun, tani 3 prapa Tiranës
23/01 19:17
Top Channel/ Laçi ngjitet në vendin e dytë/ Mund Teutën 2-4, Partizani ngec me Kastriotin 0-0
22/01 19:59
Top News- Teuta nuk di më të fitojë/ Humbet me Laçin, Partizani ngec ndaj Kastriotit
22/01 18:02
Top News- Vllaznia frenohet sërish/ Shkodranët, vetëm barazim 1-1 me Egnatian
22/01 11:31
Top Channel/ Egnatia merr një pikë në “Loro Borici” përballë vendasve falë barazimit 1-1
21/01 19:58
Top Channel/ Kombëtarja po zgjedh talentet/ Të rinjtë e datëlindjes 2006 po testohen
20/01 19:49
Top Channel/ Vllaznia-Egnatia/ Ndeshja që hap javën e 16 të superiores
20/01 19:48
Top News- Superiore, mbyllet java e 16/ Dinamo mposht Kukësin në ‘Elbasan Arena’
20/01 10:58
Top Channel/ Dinamo fiton me Kukësin! Goli u shënua në minutat e fundit, “Blutë” në vendin e shtatë
19/01 20:02
Top Channel/ Finalja e Conference League/ Stadiumi Air Albania po përgatitet për ndeshjen e madhe
19/01 20:01
Top Channel/ Finalja e Conference League/ Stadiumi ‘Air Albania’ po përgatitet për ndeshjen e madhe