Hetimet për Tirana-Bylis/ Dështon seanca e komisionit të etikës për shkak të mungesës së kuorumit
22/07/2020 19:59

Deshton seanca e rradhes se komisionit te etikes per shkak te mungeses se kuorumit. Nga 5 anetare te ketij komisioni vetem 2 ishin te pranishem ne kete seance, kryetari Fatmir Brraka dhe antari Bashkim Koka. Nderkohe sa i perket deshmise se presidentit te klubit Tirana Refik Halili, ai e ka sjell shkresen e tij qe diten e premte, ku sipas burimeve per Top Channel brenda komisionit te etikes, nuk ka pasur ndryshim nga deklaratat e tij te meparshme per kete ndeshje.

VAR vjen në Tiranë/ Arbitrat dhe asistentët e Superligës fillojnë testet me sistemin e ri
23/09 19:59
Top News – Hije dopingu/ Turi i Francës, hetime në Marsejë
22/09 17:04
Top News – Superkupa evropiane/ Bayern, tifozët kryejnë testet covid
22/09 17:03
Top News – Suarez te Atletico! Bartomeu frenon operacionin
22/09 16:59
Kur do të fillojë Superliga? Ekipet e futbollit do të ndryshojnë listën e kërkesave për qeverinë
21/09 16:56
Kampionati nuk filloi/ Ekipet dolën në fushë dhe bënë protestë
19/09 19:57
Sot s’ka futboll, vetëm protestë/ Në “Selman Stërmasi” ekipet nuk do të ndeshen
19/09 16:17
Ndeshja në Elbasan nuk do zhvillohet/ Nuk janë në dhomat e zhveshjes
19/09 16:16
Në Fier ka vetëm protestë/ Apollonia dhe Bylis nuk do të ndeshen sot
19/09 16:15
Bojkot, Skënderbeu-Vllaznia/ Në stadium nuk janë ekipet për të nisur ndeshjen
19/09 16:15
Futbolli me dy kontrata/ Sinan Idrizi: Absurde të mos paguhen taksat, bojkoti pa arsye
18/09 19:59
Kukësi përballë Wolfsburg/ “Ujqërit” zbarkojnë në “Air Albania”
17/09 20:03
Top News – Ish presidenti i IAAF/ Dënohet me burg për korrupsion
16/09 21:12
Përballjet në Europa League/ Teuta-Granada dhe Kukësi-Wolfsburg luajnë të enjte
16/09 20:08
Vedat Muriqi: Tares i dhashë besën/ Sulmuesi kosovar shkon te Lazio: Goli i parë do të jetë për Shqipërinë
16/09 20:07
Futbolli fsheh pagat e vërteta/ Ekspertët: Përjashtimi nga taksat, i pamundur, duhet të formalizohen
16/09 19:44
Kampionati mes provave/ Në pritje të fundit të bojkotit të Superligës
16/09 02:47
Kampionati i bllokuar/ Akuza për përdorim politik të protestës së klubeve të futbollit
15/09 20:07
Top News – Jo shantazh me futboll! Fidel Ylli akuzon FSHF-politike
15/09 18:56
A do të fillojë kampionati? Liga e futbollit paraqet kërkesat para qeverisë
15/09 15:53