Halili është optimist/ Tirana synon grupet e Europa League
14/08/2020 20:10

Pasi inspiroi skuadrën e tij në titullin kampion të parë pas plot 11 vjetësh që korrespondon dhe me plot 1 shekull nga krijimi i klubit, presidenti i Tiranës, kërkon të mos e ndalë vrullin me kaq. Refik Halili synon grupet e Europa Ligës këtë verë, në një format që diktohet nga pandemia në kupat kontinentale, pro që mund të rezultojë optimal për ekipe nga vende të vogla si Shqipëria. Për këtë, aksioneri kryesor i Tiranës nuk do të kursehet në merkato.

VAR vjen në Tiranë/ Arbitrat dhe asistentët e Superligës fillojnë testet me sistemin e ri
23/09 19:59
Top News – Hije dopingu/ Turi i Francës, hetime në Marsejë
22/09 17:04
Top News – Superkupa evropiane/ Bayern, tifozët kryejnë testet covid
22/09 17:03
Top News – Suarez te Atletico! Bartomeu frenon operacionin
22/09 16:59
Kur do të fillojë Superliga? Ekipet e futbollit do të ndryshojnë listën e kërkesave për qeverinë
21/09 16:56
Kampionati nuk filloi/ Ekipet dolën në fushë dhe bënë protestë
19/09 19:57
Sot s’ka futboll, vetëm protestë/ Në “Selman Stërmasi” ekipet nuk do të ndeshen
19/09 16:17
Ndeshja në Elbasan nuk do zhvillohet/ Nuk janë në dhomat e zhveshjes
19/09 16:16
Në Fier ka vetëm protestë/ Apollonia dhe Bylis nuk do të ndeshen sot
19/09 16:15
Bojkot, Skënderbeu-Vllaznia/ Në stadium nuk janë ekipet për të nisur ndeshjen
19/09 16:15
Futbolli me dy kontrata/ Sinan Idrizi: Absurde të mos paguhen taksat, bojkoti pa arsye
18/09 19:59
Kukësi përballë Wolfsburg/ “Ujqërit” zbarkojnë në “Air Albania”
17/09 20:03
Top News – Ish presidenti i IAAF/ Dënohet me burg për korrupsion
16/09 21:12
Përballjet në Europa League/ Teuta-Granada dhe Kukësi-Wolfsburg luajnë të enjte
16/09 20:08
Vedat Muriqi: Tares i dhashë besën/ Sulmuesi kosovar shkon te Lazio: Goli i parë do të jetë për Shqipërinë
16/09 20:07
Futbolli fsheh pagat e vërteta/ Ekspertët: Përjashtimi nga taksat, i pamundur, duhet të formalizohen
16/09 19:44
Kampionati mes provave/ Në pritje të fundit të bojkotit të Superligës
16/09 02:47
Kampionati i bllokuar/ Akuza për përdorim politik të protestës së klubeve të futbollit
15/09 20:07
Top News – Jo shantazh me futboll! Fidel Ylli akuzon FSHF-politike
15/09 18:56
A do të fillojë kampionati? Liga e futbollit paraqet kërkesat para qeverisë
15/09 15:53