BE vendos sanksione ndaj Kievit
21/02/2014 00:00

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Europian do t’i vendosin sanksione zyrtarëve ukrainas, që urdhëruan përdorimin e tepruar të forcës.

Top News – Nuk besonte te covid/ SHBA, vdes veterani i ushtrisë
15/07 21:46
Top News – Jahti akullthyes/ Për herë të parë vihet në funksion
15/07 21:39
Top News – 16 vjeçarja shqiptare/ Greqi, gjendet e pajetë në Trikalla
15/07 16:48
Top News – Del autopsia e aktores që u mbyt në liqen
15/07 15:31
Top News – KE përgatitet për një valë të re të virusit: Shtoni testimet!
15/07 15:11
Top News – Studimi: Popullsia e botës do të bjerë pas 44 vjetësh
15/07 15:07
Top News – Britani: Gjysma e familjeve s’dalin për pazar, se duhet të mbajnë maska!
15/07 14:54
Top News – Për shkak të pandemisë/ 1 milione vetë lënë duhanin
15/07 14:30
Top News – SHBA tërhiqet vendimi për vizat e studentëve të huaj
15/07 12:42
Top News – Pamjet brenda spitalit Covid në Afrikën e Jugut
15/07 12:08
Top News – Shpresë nga kompania Moderna: Rezultate optimiste në provat me vaksinën kundër COVID
15/07 11:54
Top News – Lombardia heq maskat në ambjente të hapur: S’ka nevojë, nëse ka distancë!
15/07 11:53
Top News – Sherr për një kg kokainë/ Kapen Shqiptarë dhe Senegalezë
14/07 20:17
Greqia: Sanksione Turqisë/ Reagimi ndaj kthimit të Shën Sofisë në xhami
14/07 19:52
Top News – Kërcënimi i Bundestagut/ Tërhiquni ose bllokojmë negociatat
14/07 17:52
Top News – Dita e Bastijës kthehet në nderim për ushtarakët dhe heronjtë e Covid 19!
14/07 15:47
Top News – U hoq karantina/ Londër, hapen sallonet e thonjve: Pa koment
14/07 14:14
Top News – Japoni, park argëtimi/ Si të bërtasësh brenda maskës: Pa koment
14/07 14:12
Top News – Mumja e vjetër/ Lidhet me personazhin Tintin: Pa koment
14/07 14:12
Top News – Palais Garnier/ Hapet me koncert për mjekët: Pa koment
14/07 14:12