“Top Talent” në Top Channel
05/06/2018 20:06

Pas njoftimit të Top Channel per promovimin e gazetarëve, regjisorëve dhe prezantuesve të talentuar, që prej 15 majit aplikimet janë mbyllur, por për të gjithë të interesuarit që nuk mundën të aplikonin, prej së mërkurës do të kenë një shans të dytë, pasi aplikimi do të rihapet pergjatë gjithë ditës kur aplikantët mund të dërgojnë jetëshkrimin e tyre në adresën burimetnjerë[email protected]

Kujt ia merrte mendja se kjo pjatë e njohur tradicionale është “Pjata e Pavarësisë”
11/12 17:52
Kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit zbulon nepsin e shtatzënisë
11/12 17:51
Asteroidi vjen pas 150 vitesh, anija e NASA-s mbledh material për studim
04/12 18:29
Shefi i njohur shqiptar zbulon “pijen energjike” të çobanëve
04/12 18:18
Macja e zezë “i pret rrugën” Partizanit, supersticiozët bardheblu “kryqëzojnë gishtat”
30/11 16:54
Singapori “Hi Tech” teston dronët postierë dhe policë
25/11 16:23
Tenton t’i vjedhë celularin vajzës, hajduti lutet për mëshirë
20/11 17:36
Gjendra tumorale në mishin e derrit
16/11 14:16
Melania Trump dhe Brigitte Macron, sfidë stilesh në Elize
11/11 21:09
Video që është parë nga miliona persona!
05/11 18:25
“WorldChefs” zbret në Elbasan. Kuzhinierë nga bota shijojnë gatimet tradicionale të qytetit
28/10 16:13
Nga sonte në Top Channel nis transmetimi i “Hell’s Kitchen”
19/10 17:12
E diela e “Portokallisë”. Rikthehet spektakli i humorit
14/10 13:11
Vip Club, Anxhela Martini me Kela Hutën, të dielën , ora 17:05, në Top Channel
12/10 13:59
Iguana Miço, e ftuar në Ftesë në 5
04/10 17:39
Një çamçakëz që forcon kujtesën
04/10 13:46
Këtë të shtunë në programin “Hipokrati”, kanceri i gjirit, ora 18:25, në Top Channel
03/10 09:23
Donald Lu, një amerikan i shqetësuar, Top Story, të mërkurën, ora 21:00.
02/10 13:32
Sonte në Open, intervistë ekskluzive me Xhisiela Malokun
01/10 12:51
“Pranverë” në Top Channel; Sezoni i ri me numrin më të madh të programeve të reja
25/09 15:22